Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Stopery do dywaników samochodowych – jak zamontować stopery, żeby jazda samochodem była w pełni bezpieczna?

By carstyle / Blog

Stopery do dywaników samochodowych – jak zamontować stopery, żeby jazda samochodem była w pełni bezpieczna?

Jazda samochodem, nawet najbardziej bezpieczna i ostrożna, może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Wystarczy, że jeden element nie jest w pełni dopracowany i sytuacja może się diametralnie zmienić w jednej chwili. Dlatego warto zadbać o wszystko, nad czym można mieć kontrolę. Jedną z podstawowych zasad bezpieczeństwa jest dopasowanie dywaników samochodowych, aby w czasie jazdy nie zaginały się i nie powodowały niebezpiecznych sytuacji. Jak to zrobić? Przydadzą się z pewnością stopery do dywaników samochodowych!

Stopery do dywaników są praktyczne i dopasowane do wyglądu dywanika

Dywaniki samochodowe – dlaczego są niezastąpionym elementem wyposażenia samochodu? 

Dywaniki samochodowe to bardzo istotny element wyposażenia samochodu, który pozwala w pełni zadbać o czystość wewnątrz pojazdu. Najlepsze opinie zbierają szczególnie gumowe dywaniki samochodowe, ponieważ łatwość ich utrzymania jest bardzo wysoka. Dywaniki samochodowe gromadzą wszelkie zanieczyszczenia, które użytkownik wnosi do auta z zewnątrz. Jeśli nie ma w aucie wyciąganych dywaników, usługa czyszczenia wykładziny to spory wydatek. Można ją wyczyścić równie skutecznie tańszym kosztem, za pomocą hitowego RRCustoms UPHOLSTERY CLEANER FOAMING - koncentratu do czyszczenia tkanin w aucie, który jest dostępny w ofercie Carstyle. Preparat rozpuszcza nawet bardzo uciążliwy brud, czyści, pozostawia przyjemny zapach i radzi sobie nawet w krytycznych sytuacjach, dlatego wykładzina jest możliwa do wyczyszczenia. Jednak dywaniki są jej swoistą ochroną. Niedopasowane dywaniki to stale zaginające się rogi, o które kierowca zahacza podczas jazdy. Nie dość, że jest to bardzo niewygodne podczas drogi i wzmaga frustrację, to może być tragiczne w skutkach. Noga, która zahaczy i zaplącze się o dywanik, może nawet spowodować wypadek! Dlatego właśnie należy unikać takich sytuacji, poprzez solidne przymocowanie dywaników do wykładziny. 

Zanieczyszczenia pozostaną na swoim miejscu, jeśli zamontujesz stopery do dywaników

Jak zamontować stopery do dywaników, żeby wszystko zajęło 15 minut?

Stopery do dywaników samochodowych składają się z dwóch części. Pierwsza to klipsy, które przymocowuje się do dywanika z dwóch stron. Druga część to klips wkręcany w tapicerkę. Aby przymocować dywanik do klipsa w tapicerce wystarczy wcisnąć jeden klips w drugi. W tym momencie dywanik idealnie przylgnie do podłoża i uniemożliwi wszelkie zaginania i niebezpieczne sytuacje podczas jazdy. Problem pojawia się wtedy, kiedy producent nie przewidział miejsca na otwór w dywaniku i należy zrobić go samemu. Dla majsterkowiczów posiadających umiejętności być może nie stanowi to problemu, jednak dla kobiet na pewno będzie już to większe zmartwienie. Dlatego warto poszukać dywaników idealnie skrojonych pod model samochodu, a przede wszystkim posiadających miejsce na stoper. Takie dywaniki ma w swojej ofercie marka Carstyle. Nasze dywaniki wraz z całym osprzętem udowadniają, że dbanie o samochód powinno być intuicyjne i proste. Wystarczy zamontować każdy klips w odpowiednim miejscu i problem z głowy! Poziom trudności oceniamy wyłącznie na jedną gwiazdkę, bo wszystko zajmie nie więcej niż 5 minut! 

Stopery do dywaników mogą uratować życie!

Dokładnie zamontowane stopery utrzymują dywanik w stałej pozycji. Dzięki temu nie przesuwa się on podczas naciskania na pedał gazu, hamulca czy sprzęgła. Do tego nerwowa jazda nie sprzyja uważnemu prowadzeniu auta. Czasami taka błahostka może doprowadzić do tragicznych w skutkach sytuacji, których konsekwencje są nieodwracalne. Dlatego inwestycja w stopery do dywaników, a przede wszystkim wysokiej jakości dywaniki samochodowe, może uratować niejedno życie. 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.