Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Plastiki/Kokpit czyszczenie i konserwacja

Plastiki/Kokpit czyszczenie i konserwacja - Lista produktów

Plastiki/Kokpit czyszczenie i konserwacja

Czyszczenie plastików w samochodzie

Wnętrze auta ulega nadmiernemu osiadaniu kurzu, a szczególnie na desce rozdzielczej, która dodatkowo jest narażona na stałą ekspozycję promieni UV. W związku z tym ta powierzchnia często jest podatna na utratę koloru. Warto więc odpowiednio zabezpieczyć kokpit, jak i inne elementy z tworzyw sztucznych, przed nadmiernym kurzem oraz blaknięciem.

Czyszczenie plastików – preparaty

Odpowiedni preparat nie tylko świetnie wyczyści wszystkie elementy plastikowe, ale również zabezpieczy je przed czynnikami zewnętrznymi. Nie zapominajmy także o nawiewach, które są swoistą skarbnicą kurzu. Zawsze warto zadbać o te elementy nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Powinni o nie dbać szczególnie alergicy.

Akcesoria do czyszczenia plastików

Oprócz klasycznych preparatów, przydadzą Ci się także akcesoria, które sprawią, że czyszczenie plastików będzie komfortowe. Sprawdzą się m.in. gąbki, odżywki do plastików, a także pędzelki do nawiewów, które łatwo pozbędą się kurzu z zakamarków. Przy aplikacji produktów warto zaopatrzyć się także w rękawicę do czyszczenia wnętrza auta, a jeśli posiadasz drewniane elementy wewnątrz pojazdu, zainwestuj w odpowiedni wosk, który zakonserwuje powierzchnie drewniane.