Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Konserwacja opon/Dressingi

Konserwacja opon/Dressingi - Lista produktów

Konserwacja opon/Dressingi

Konserwacja opon – po co?

Tuż po dokładnym wyczyszczeniu opon specjalistycznym środkiem, warto zabezpieczyć je odpowiednim preparatem, który zapobiegnie szybkiemu brudzeniu i zużywaniu się. Bez względu na rodzaj nawierzchni, opony nie będą matowieć, a ich żywotność znacznie się wydłuży. Będą także bardziej odporne na przywieranie różnego rodzaju zanieczyszczeń.

Konserwacja opon – rodzaje preparatów

Do kompleksowej konserwacji opon używa się preparatów profesjonalnych, które swoim działaniem zabezpieczają powierzchnię gumy. Preparaty dedykowane temu zabiegowi odnawiają powierzchnię opony i przywracają jej dawny blask. Natomiast dużo bardziej zaawansowane technologicznie tzw. dressingi do opon to skoncentrowany środek do trwałej ochrony powierzchni gumowych.

Dressing do opon

Dressing do opon ogranicza osadzanie brudu, wydobywa z jej powierzchni pierwotny kolor, a przede wszystkim tworzy na niej powłokę zabezpieczającą. Swoim działaniem wnika w strukturę opony i idealnie ją konserwuje, dzięki czemu zwiększa się jej przyczepność do podłoża, a jednocześnie Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki temu preparatowi Twoje opony będą w świetnej kondycji przez wiele kilometrów.