Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Meguiar’s

Meguiar’s

Kosmetyki marki Meguiar’s 

Marka Meguiar’s, której całą gamę kosmetyków posiada Carstyle, to czołówka amerykańskiego auto detailingu. Tradycja tej marki sięga ponad 100 lat, lecz do dziś nieustannie się rozwija i ulepsza swoje produkty, które można znaleźć w wielu amerykańskich muzeach motoryzacji. Kosmetyki do pielęgnacji auta tej marki charakteryzują się wydajnością, świetną jakością, a przede wszystkim skutecznością. Ale to nie wszystko, co posiada Meguiar’s!

Oprócz preparatów do pielęgnacji, producent oferuje akcesoria, które będą świetnym uzupełnieniem używanych środków i pomogą w ich aplikacji. Wiadro z separatorem zanieczyszczeń Meguiar’s Professional Wash Bucket zapobiegnie przedostawaniu się zanieczyszczeń z wody na karoserię samochodu. Włóknista, profesjonalna rękawica do mycia usunie wszystkie zanieczyszczenia, a ręczniki z mikrofibry Meguiar’s Water Magnet Mikrofiber Drying Towel w mgnieniu oka wchłoną wodę i osuszą auto.

Profesjonalne środki do czyszczenia i pielęgnacji auta marki Meguiar’s pomagają utrzymać samochód w świetnej kondycji, chronią lakier, zabezpieczają i maskują niewielkie zarysowania, czyszczą i chronią opony, felgi oraz wnętrze auta przed zabrudzeniami. Niezależnie od warunków atmosferycznych Twój samochód może być Twoją wizytówką, jeśli wybierzesz niezawodne produkty marki Meguiar’s.

Meguiar’s - Lista produktów