Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Usuwanie smoły/asfaltu/kleju

Usuwanie smoły/asfaltu/kleju - Lista produktów

Usuwanie smoły/asfaltu/kleju

Zabrudzenia ze smoły

Letnie, gorące dni mają negatywny wpływ na lakier pojazdów. Zabrudzenia powstałe ze smoły, gromadzą się na powierzchni karoserii, kiedy drobinki są rozpuszczane przez promienie UV. Na skutek tego przyklejają się do lakieru i powodują mikrouszkodzenia. To negatywnie wpływa na jego ogólną kondycję.

Zabrudzenia z asfaltu

Dokładnie tak samo dzieje się z drobinkami asfaltu, które pod wpływem nagrzania odpryskują od nawierzchni, przyklejając się do karoserii. Na lakierze pozostają wówczas trudne do usunięcia kropki, a także większe ślady, których nie zmyje zwyczajne mycie. Zarówno ślady po smole, jak i asfalcie, usuną dedykowane tym zabrudzeniom specjalne preparaty, które odseparowują zanieczyszczenie od lakieru. Tym sposobem usunięcie śladów jest proste i nieinwazyjne.

Zabrudzenia z kleju

Te profesjonalne preparaty do usuwania ciężkich zabrudzeń świetnie nadają się także do usuwania śladów od kleju z lakieru samochodowego, którego nie rozpuści zwykłe mycie. Nie wchodzi w grę również szorowanie, ze względu na bezpieczeństwo powierzchni. Dlatego profesjonalna chemia sprawdzi się idealnie – szybko rozpuści i odseparuje zabrudzenia, bez konieczności inwazyjnego czyszczenia.