Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Zapachy i odświeżacze

Zapachy i odświeżacze - Lista produktów

Zapachy i odświeżacze

Zapachy do auta – indywidualne preferencje

Świeży zapach w samochodzie to przyjemność i miłe wrażenia zmysłowe podczas podróży. Czystą tapicerkę i zadbane wnętrze może dopełnić tylko miły zapach, dostosowany do upodobań kierowcy. Intensywny zapach nie tylko nada wnętrzu wyjątkowości, ale także zamaskuje woń tytoniu, czy nieprzyjemny aromat gumy z dywaników samochodowych.

Zapachy do auta w aerozolu lub atomizerze

Jest wiele rodzajów zapachów samochodowych, które różnią się nie tylko konkretną wonią, ale także samym sposobem działania. Na rynku dostępne są odświeżacze w formie pachnących zawieszek, buteleczek, jak również aerozole, które uwalniają zapach na żądanie oraz buteleczki z atomizerami. Te ostatnie można nanieść na wycieraczki w samochodzie, co systematycznie będzie uwalniało przyjemny zapach. Dostępne są także perfumy samochodowe, które utrzymują się znacznie dłużej od tradycyjnych odświeżaczy. Wybór wiąże się najczęściej z intensywnością zapachu oraz wybraną wonią.

Zapachy do auta w puszkach

Niedoścignioną nowością są także popularne zapachy w puszkach, np. marki California Scents, zawierające kawałki drewna, nasączone substancjami zapachowymi. Dokonując wyboru, należy zwrócić uwagę na trwałość zapachu – im dłużej będzie się utrzymywał, tym bardziej zakup będzie korzystny. Sprawdź gamę produktów zapachowych już teraz i zamień wnętrze swojego auta w pachnącą krainę ulubionej nuty.