Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Czyszczenie szyb

Czyszczenie szyb - Lista produktów

Czyszczenie szyb

Czyszczenie szyb samochodowych zwiększa widoczność

Brudne i pełne smug szyby nie są sprzymierzeńcem kierowców. Widoczność jest niezwykle ważna podczas jazdy, ponieważ od niej zależy bezpieczeństwo wszystkich osób na drodze - także pieszych. Dlatego warto zadbać o wszystkie szyby w aucie i dokładnie wyczyścić je z kurzu, smug i zacieków.

Czyszczenie szyb samochodowych – tłuste ślady

Każda szyba brudzi się z innych powodów – śnieg, deszcz, błoto, odchody ptaków. Bardzo często pojawiają się na nich także tłuste ślady palców, których usunięcie nie jest łatwym zadaniem. Do tego dochodzą jeszcze ślady po winietach i naklejkach, które przysporzyły nerwów niejednemu kierowcy. Z dobrymi kosmetykami do pielęgnacji szyb samochodowych, nie musisz się o nic martwić!

Co pomoże na czyszczenie szyb samochodowych

Szeroki asortyment do czyszczenia szyb w samochodzie zapewni Ci komfort jazdy i bezpieczeństwo na każdym kilometrze drogi. Wybierz produkty, które usuną ślady papilarne, zacieki, ptasie odchody, a także smugi po wycieraniu na sucho. Przydadzą się zarówno płyny do czyszczenia szyb, nadające połysk, ale również środki do ekranów i wyświetlaczy, które dokładnie usuną kurz i odtłuszczą powierzchnię.