Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Butelki i atomizery

Butelki i atomizery - Lista produktów

Butelki i atomizery

Osoby, które zajmują się detailingiem już jakiś czas, wiedzą, że istnieją pewne akcesoria do detailingu, które mogą wydawać się zbędne osobom początkującym. Jeśli regularnie zajmujesz się kompleksową pielęgnacją samochodu lub przemieniłeś swoją pasję w pracę dorywczą, lub stałą, wiesz, że czasami najprostsze rzeczy okazują się najbardziej potrzebnymi. Wyobraź sobie, że idealnie umyłeś samochód, przyszedł czas na nałożenie kosmetyków samochodowych pielęgnujących lub zabezpieczających a pianowniczka dołączona do butelki z produktem odmawia posłuszeństwa. W naszych wysokiej jakości produktach istnieje małe prawdopodobieństwo, że zdarzy się coś takiego, ale jest to tylko opakowanie i czasami może się coś stać. Aby być przygotowanym na taką sytuację, warto dodać do zamówienia zapasową butelkę z atomizerem lub pianowniczką. Produkty tego typu kosztują niewiele i warto schować taką butelkę gdzieś w garażu na wszelki wypadek. Znajdziesz u nas butelki z pompką pianotwórczą lub dyszą spieniającą, dlatego dobierzesz je do swoich upodobań. Taka sama sytuacja może nastąpić w przypadku butelki z atomizerem lub, gdy postanawiasz kupić większą butelkę, np. 5-litrową, aby mieć zapas swojego ulubionego produktu, który zazwyczaj szybko Ci się kończy. Każda butelka ma swoją żywotność lub możesz ją omyłkowo wyrzucić.

Butelki do kosmetyków samochodowych

Kosmetyki samochodowe sprzedawane są w różnej formie i o różnych pojemnościach. Możesz spotkać bardzo małe pojemności, w których znajdują się koncentraty do rozrobienia z wodą lub większe butelki, z której również możesz wykonać roztwór. W tej kategorii znajdziesz butelki z atomizerem, dzięki którym dokładnie odmierzysz i wygodnie zmagazynujesz roztwory powstałe z wcześniej kupionych produktów. Wszystkie butelki, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego CarStyle.pl do kosmetyków samochodowych, wykonane są z bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa HDPE lub PET.

Tworzywo HDPE wykorzystywane w butelkach do kosmetyków samochodowych to nieprzejrzysty, biały, woskowy materiał, który cechuje się lekkością i twardością. Ma doskonałą odporność na większość żywych i przemysłowych chemikaliów. Jest odporny na korozję i rozpuszczanie silnych utleniaczy, soli kwasowo-zasadowych i rozpuszczalników organicznych. Materiał ten sprawia, że butelki z atomizerami są szczelnie zamknięte, produkt znajdujący się w nich jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci oraz wylaniem. Niska przejrzystość butelek HDPE chroni płyn przed działaniem promieni słonecznych.

Natomiast butelki z atomizerem wytworzone z tworzywa sztucznego PET charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Ich twardość, mocna powierzchnia oraz giętkość, a przy tym niewielka masa sprawia, że butelki do kosmetyków samochodowych tego typu są odporne na stłuczenia oraz ścieranie.

Tworzywa HDPE i PET są bezpieczne, dlatego z powodzeniem używa się ich do pakowania chemii samochodowej, a nawet żywności. Butelki z tych materiałów nie reagują ze związkami chemicznymi, dlatego można przechowywać w nich nawet agresywną chemię.

Butelka z atomizerem

Kosmetyki samochodowe służą głównie do czyszczenia powierzchni, ale także do pielęgnacji zarówno elementów wewnątrz samochodu, jak i na zewnątrz pojazdu. Wiele płynów sprzedawanych jest w niepraktycznych butelkach o dużych pojemnościach. Zakup dużego opakowania to dobry sposób na oszczędność pieniędzy, szczególnie jeśli traktujesz auto detailing jako swoją pracę, ale aplikowanie produktów prosto z dużej butelki jest trudne i niewygodne. Jeśli masz wersję danego produktu w małej butelce, która już jest pusta, możesz wykorzystać ją. Pamiętaj jednak, że każde opakowanie ma swoją żywotność i prędzej czy później ulegnie zniszczeniu. Przelanie produktów do pustej butelki z atomizerem umożliwia funkcjonalne i łatwiejsze ich wykorzystanie.

Butelki do kosmetyków samochodowych sprawdzą się idealnie do przechowywania roztworów wykonanych z koncentratów, a także do ich aplikacji. Butelka z atomizerem idealnie sprawdzi się do nakładania preparatu na odpowiednie powierzchnie pojazdu, a jeśli zdarzy Ci się nie wykorzystać całej mieszanki, którą przygotowałeś, możesz bezpiecznie przechować ją w tejże butelce bez zbędnego przelewania lub wyrzucania i marnowania produktu.

Oferujemy szeroki wybór pustych butelek do kosmetyków samochodowych – butelki wykonane z różnych materiałów, butelki z atomizerem oraz butelki pianujące. Wysokiej jakości materiał, z którego wykonane są butelki z atomizerem, pozwala na bezpieczne przechowywanie płynów, nie wpływając na ich skład. Rozprowadzanie chemii z takich butelek jest przyjemne i szybkie, bez problemu zatem umożliwia wyczyszczenie każdej powierzchni.

Butelka do kosmetyków samochodowych - atomizer lub pianowniczka

Butelki, które są puste, mają wszechstronne zastosowanie i są bardzo przydatne. Doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach, nie tylko do aplikowania lub przechowywania roztworów z koncentratów czy przelewania produktów z dużych butelek. Butelki z atomizerami mają różne pojemności, od małych 150 ml do tych dużych o pojemności jednego litra. Dzięki temu nie musisz nosić lub wozić ze sobą wszystkich kosmetyków samochodowych w oryginalnych opakowaniach. Wystarczy przelać produkt do małej, wygodnej, poręcznej butelki. Z pewnością zajmie ona o wiele mniej miejsca i będzie lżejsza.

W aplikacji preparatu pomoże Ci wysokiej jakości atomizer o kilku różnych funkcjach. Dzięki niemu możesz dostosować sposób aplikacji produktu. Mianowicie możesz za jego pomocą ustawić, w jaki sposób atomizer będzie aplikował płyn, czy będzie to mgiełka, czy strumień. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Wśród szerokiego asortymentu naszego sklepu znajdziesz również butelki do kosmetyków samochodowych z końcówką pieniącą. Dzięki niej będziesz mógł efektywnie i komfortowo zaaplikować preparaty typu leather cleaner do czyszczenia wszelkiego rodzaju skór, APC oraz interior lub plastic cleaner. Taka butelka jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, ponieważ kosztuje niewiele, a dzięki niej ograniczysz zużycie produktu. Dodatkowo jest to także zwiększone bezpieczeństwo, piana lżej osadza się na czyszczonych materiałach, dzięki czemu ogranicza ryzyko nadmiernego przemoczenia i powstania plam, czy zacieków.

ADBL FOAMER to czarna, nieprzepuszczająca światła butelka z dyszą spieniającą o pojemności 150 ml. Spienia płyn, dając gęstą i stabilną pianę. Umożliwia długą pracę bez nadmiernego przemaczania czyszczonej powierzchni.

Butelka z pompką pianotwórczą polskiego producenta WORK STUFF Foam Bottle wykonana jest z tworzywa sztucznego PET. Butelka ma pojemność 150 ml, przeznaczona jest do pracy z kosmetykami samochodowymi do czyszczenia skór oraz z produktami typu APC.

Butelka o pojemności 180 ml z pompką spieniającą od Chemotion przeznaczona jest do wytwarzania piany, zmniejszając zużycie produktu i poprawiając jego wydajność. Dedykowana do produktów typu Leather Cleaner lub Interior Cleaner. Praca spienionym produktem chroni powierzchnię przed nadmiernym przemoczeniem.

Butelka z atomizerem – zalety

W butelkach do kosmetyków samochodowych zostały wykorzystane przemyślane rozwiązania, które ułatwiają i uprzyjemniają używanie ich. Butelki z atomizerem bardzo często mają miarkę umieszczona z boku produktu, dzięki czemu mamy kontrolę nad tym ile płynu zostało w butelce. Dodatkowo możemy wykorzystywać ją do rozcieńczania kosmetyków samochodowych, a atomizer dołączony do butelki pozwoli nam na szybką i wygodną aplikację bez dodatkowego przelewania.

Jeśli posiadasz większą ilość takich pustych butelek, z pewnością etykieta do samodzielnego uzupełnienia, która się na niej znajduje, ułatwi Ci przechowywanie i rozróżnianie poszczególnych produktów. Takie etykiety są dość duże, dlatego z powodzeniem zmieścisz więcej napisów niż sama nazwa produktu, który znajduje się w butelce. Warto opisać po krótce sposób aplikacji oraz datę ważności preparatu.