Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Polerowanie Samochodu

Polerowanie Samochodu - Lista produktów

Polerowanie samochodu

Dobry wygląd auta zależy w dużej mierze od kondycji jego lakieru. Podnosi ona wartość rynkową samochodu. Co jakiś czas należy odnawiać lakier, usuwając rysy z jego powierzchni, wydobywając głębię koloru i nabłyszczając karoserię. Usuwanie wierzchniej, porysowanej warstwy lakieru to nic innego, jak polerowanie samochodu. Dąży do doprowadzenia powłoki do doskonałości – gładkości i połysku, za pomocą odpowiednich kosmetyków i urządzeń.

Polerowanie auta z Carstyle

W Carstyle znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do odświeżenia i zabezpieczenia powierzchni samochodu, za pomocą polerki. Kosmetyki, akcesoria, urządzenia i preparaty pomocnicze – wszystko od naszych zaufanych i cenionych przez nas producentów, którzy każdego dnia dostarczają nam doskonałe wsparcie detailingu.

Nie tylko sprzedajemy produkty detailingowe profesjonalnym warsztatom i hobbystom, ale jesteśmy także miłośnikami pielęgnacji samochodu. Spędzamy długie godziny na samodzielnym używaniu produktów, robimy testy i sprawdzamy jakość preparatów różnych marek. Dzięki temu dokładnie wiemy, co możemy polecać i co z pewnością na stałe zagości w naszej ofercie. Polerowanie samochodu to jedna z naszych ulubionych czynności, bo w efekcie widać jej znakomity potencjał. Uwielbiamy patrzeć na wygląd samochodu zaraz po zabiegu. Produkty dostępne w ofercie polerowania auta naszego sklepu Carstyle, z całym przekonaniem są godne polecenia.

Polerowanie samochodu – łatwe czy trudne?

Polerowanie samochodu to czynność na pozór prozaiczna, jednak należy mieć do jej prawidłowego wykonania wiedzę, umiejętności i odpowiednie narzędzia, żeby przeprowadzić ten zabieg dokładnie i z pożądanym efektem. Znakomite produkty i akcesoria do wykonania tego zabiegu, zarówno w garażu, jak i w profesjonalnym warsztacie detailingowym, znajdziesz w ofercie Carstyle. Sprawdź nasze czołowe produkty od najlepszych, światowych marek.

Im lepsze kosmetyki i akcesoria wykorzystasz do tej czynności, tym polerowanie auta będzie efektywniejsze, a przede wszystkim łatwiejsze. A przecież o komfort pracy też należy dbać. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy hobbystą, pasjonującym się w temacie detailingu, samochód oddany pod Twoją opiekę, jak również twój własny, może znów zacząć lśnić dawnym blaskiem. Polerowanie samochodu to zabieg, który przywraca zaskakująco dobry wygląd każdemu pojazdowi, niezależnie od jego wieku.

Polerowanie auta – dlaczego warto?

Dlaczego polerowanie auta ma tak wielu zwolenników? Przede wszystkim ten zabieg stanowi doskonały sposób na zeszlifowanie wszystkich niechcianych zarysowań, trudnych zanieczyszczeń oraz przebarwień, wynikających z działania promieni UV. Oprócz tego to idealny przygotowanie powierzchni pod aplikację kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, mających na celu zabezpieczenie powierzchni samochodu przed czynnikami zewnętrznymi. Wielu hobbystów, stojących dopiero na starcie przygody pod tytułem „polerowanie auta”, zadaje sobie pytanie, czy ten zabieg ma także inne właściwości. Odpowiedź zdecydowanie brzmi „TAK”, wszystko za sprawą nabłyszczenia powierzchni, jakie oferuje zastosowanie pasty polerskiej.

Polerowanie auta pastą polerską

Zarysowania na samochodzie to z pewnością nic, co chciałby zobaczyć na własnym pojeździe kierowca. Szczególnie na kilkuletnim, wymarzonym aucie, które stało się spełnieniem długo wyczekiwanych marzeń. Co zrobić, żeby ich nie widzieć? Polerowanie auta to doskonały sposób. Pomoże w tym pasta polerska, która zapewni odpowiedni poślizg polerki, usunie zmatowienia po polerowaniu i zabezpieczy powierzchnię na przyszłość. Doskonałej jakości pasty polerskie, m.in. od znanej i lubianej marki Menzerna, znajdziesz w ofercie Carstyle.

To głównie dzięki połączeniu pasty z polerką akumulatorową, którą również kupisz w Carstyle, w przystępnej cenie, możemy usunąć nawet poważne defekty lakiernicze z karoserii. Wśród najlepszych polerek, znajdziesz m.in. doskonałe zestawy od ADBL, które sprawią, że staniesz się mistrzem polerowania auta! Dogodna ergonomia obudowy, wygodne uchwyty i dostosowana do potrzeb moc pracy urządzenia, to cechy charakterystyczne, które wyróżniają nasze produkty, spośród innych ofert. Warto zatem zastosować dobrej jakości maszyny polerskie, od cenionych marek detailingowych – wówczas nie zawiedziesz się na swojej pracy.

Polerowanie auta za pomocą pada polerskiego

W Carstyle dobierzesz także idealny dla siebie pad polerski, dostosowany do mocy ścieralności, rodzaju powierzchni oraz stopnia znajdujących się na niej zanieczyszczeń i uszkodzeń. W opisie produktu znajdziesz także informację, z jaką pastą polerską najlepiej używać danego pada. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i świetnych efektów pracy zarówno z padem, maszyną polerską, jak i pastą. Wygodne mocowanie pada na rzep, zapewni doskonałą przyczepność i ochronę powierzchni podczas pracy. Kolorowe pady polerskie pozwolą Ci rozróżnić konkretny pad, przeznaczony do określonej powierzchni w samochodzie. Dzięki temu każda pasta, zaaplikowana na powierzchnię, nie zepsuje efektu przy pomieszaniu padów. Nie zapomnij też o mikrofibrze, która posłuży Ci do wycierania pasty.

Polerowanie samochodu – lakier i nie tylko

Polerowanie lakieru to nie jedyne miejsce, w którym możemy wykonać ten zabieg. W ofercie Carstyle dostępne są także doskonałe pasty do polerowania części metalowych. W szybki i bezpieczny sposób usuwają przebarwienia, zarysowania i lotną rdzę, przywracając tym samym blask i lustrzany połysk polerowanym elementom. Pasty polerskie pozostawiają także niewidoczną warstwę ochronną, dla dłuższego utrzymania blasku wypolerowanej powierzchni. Dzięki temu kolejne niekorzystne czynniki zewnętrzne, nie zniszczą części metalowych w aucie.

Oprócz metalu, warto od czasu do czasu wypolerować też szkło.

To, czego nie widać gołym okiem na szkle, w rzeczywistości mocno psuje nam widoczność. Rysy, zanieczyszczenia, trwałe uszkodzenia szklanej tafli – każdy samochód posiada jakieś mankamenty w tym obszarze. Warto raz na jakiś czas wypolerować także powierzchnie szklane w samochodzie. W Carstyle znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do polerki szkła. Niech Twoje szyby wreszcie staną się idealnie gładkie i przejrzyste. Zwiększ widoczność, a tym samym również komfort jazdy samochodem. Pożegnaj ślady po twardej wodzie i zaciekach drogowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub napisz do nas! Oprócz doskonałej jakości produktów, oferujemy także fachowe doradztwo, dzięki któremu wybierzesz wszystko, czego potrzebujesz. W Carstyle czekają na Ciebie wyjątkowe okazje i ekstra rabaty!