Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Autosol

Autosol

W ofercie marki AUTOSOL znajdziesz kompletną gamę produktów do auto detailingu wszelkiego rodzaju pojazdów i maszyn wykorzystywanych w celach prywatnych i służbowych. Ich ponad 80-letnie doświadczenie oraz innowacyjne podejście do procesu produkcji sprawia, że kosmetyki samochodowe sprawdzą się do każdego typu powierzchni – ceramicznych, plastikowych, lakierowanych i metalowych. AUTOSOL posiada kosmetyki do pielęgnacji i czyszczenia nowych i klasycznych samochodów, motocykli, luksusowych jachtów, ciężkich ciężarówek, a także produkty dla przemysłu i gospodarstwa domowego.

AUTOSOL jest symbolem najlepszych produktów do pielęgnacji metali na całym świecie. Produkuje środki pielęgnacyjne, które zaspokoją codzienne potrzeby każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Marka zdobyła zaufanie renomowanych producentów samochodów, co świadczy o jej wysokiej jakości i prestiżu.

Gwarancja jakości

Wysokiej jakości składniki, wraz z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi procesami produkcyjnymi stanowią podstawę dla wszystkich produktów marki AUTOSOL. Rygorystyczne kontrole jakości gwarantują jakość na najwyższym możliwym poziomie. Warto podkreślić, że marka została nagrodzona kilkoma złotymi medalami przez niezależną organizację „Monde Selection” w Brukseli, która zbadała wiele ich produktów.

Autosol - Lista produktów