Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Czyszczenie felg

Czyszczenie felg - Lista produktów

Czyszczenie felg

Po co czyszczenie felg?

Schludne, dokładnie wyczyszczone felgi to symbol i prawdziwa wizytówka zadbanego samochodu. Jeśli umyjesz auto, lecz zapomnisz o felgach, nie uzyskasz pożądanego efektu. Z pewnością warto więc poświęcić chwilę na czyszczenie felg i dać im drugie życie.

Czym wyczyścić felgi?

Czyszczenie felg nie sprawi Ci żadnego problemu, jeśli użyjesz do tego dedykowanych preparatów. Niestety uniwersalne kosmetyki mogą nie podołać zadaniu, jeśli po tysiącu przejechanych kilometrów felgi dawno straciły ówczesny blask. Wybierz więc środki przeznaczone do czyszczenia felg, który poradzi sobie z nawet najgorszymi zabrudzeniami. Z łatwością usunie ślady po asfalcie, gumie, osadach metalicznych czy smole.

Czyszczenie felg – jak działa preparat?

Klasyczne preparaty, które za cel obrały sobie dokładne i kompleksowe czyszczenie felg, poprzez swoje działanie oddzielają zabrudzenia od powierzchni felgi w sposób bezpieczny. Oznacza to, że w tym procesie felga nie ulega uszkodzeniu, ponieważ samo działanie preparatu jest nieinwazyjne, a zarazem skuteczne. Kosmetyki do pielęgnacji felg sprawią, że Twój samochód odzyska dawny blask, a efekt czyszczenia będzie powalający.