Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Wosk ceramiczny

Wosk ceramiczny - Lista produktów

Wosk ceramiczny

Karoseria samochodu nieustannie poddawana jest niesprzyjającym czynnikom zewnętrznym. Warto więc solidnie zabezpieczyć ją przed pogodą, szczególnie w chłodniejsze miesiące. Unikalną ochronę przed uszkodzeniami, promieniami UV, deszczem i zanieczyszczeniami zapewni wosk ceramiczny.

Wosk ceramiczny to połączenie wosku syntetycznego, z polimerami o właściwościach hydrofobowych oraz kwarcem SiO2, zapewniającym długotrwałą ochronę. Wydobyta głębia koloru, po zastosowaniu wosku ceramicznego, oddaje niezwykły efekt i wydobywa blask z lakieru, powodując przy tym lustrzany połysk powierzchni.

Ochrona na wiele miesięcy to bezpieczeństwo i komfort mycia samochodu. Przydaje się to szczególnie w chłodniejszych miesiącach, kiedy pogoda daje się we znaki karoserii. Dlatego warto zabezpieczyć jej powierzchnię woskiem ceramicznym, którego powłoka ochroni warstwę lakieru przed szkodliwymi czynnikami. Mycie auta po zastosowaniu wosku ceramicznego, chroni lakier przed zaciekami i śladami po twardej wodzie, a dodatkowo zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń do karoserii. Dodatkowy efekt połysku jest zniewalający.