Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Quick detailer

Quick detailer - Lista produktów

Quick detailer

Co to jest quick detailer?

Produkty typu quick detailer to preparaty do szybkiego nadawania blasku powierzchni samochodu. Idealnie sprawdzą się dla osób, które cenią swój czas i nie mają go zbyt wiele na czasochłonne polerowanie i woskowanie lakieru. Szybka aplikacja preparatu oraz przetarcie go mikrofibrą, daje fenomenalny efekt – na tym polega prostota tego produktu.

Quick detailer – zalety

Oprócz nadania idealnego wyglądu, quick detailer pozbywa się smug z lakieru samochodu, maskuje niewielkie zarysowania, a także posiada właściwości hydrofobowe. Oprócz tego odnawia powłoki kwarcowe i woski, które wcześniej zostały nałożone oraz sprawia, że matowa powierzchnia znów nabiera niepowtarzalnego blasku. Co więcej, quick detailer może być stosowany jako lubrykant do glinki.

Quick detailer – szybkie odświeżenie powierzchni

Z quick detailerem pozbędziesz się niechcianych smug i odświeżysz, a także zakonserwujesz powierzchnię karoserii. Po profesjonalnym woskowaniu, nałożenie quick detailera przypieczętuje jego trwałość. Szybkie i efektowne odnowienie lakieru za pomocą quick detailera sprawi, że będzie to z pewnością Twój ulubiony preparat o tak spektakularnym rezultacie.