Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Quick detailer

Co to jest quick detailer?

Produkty typu quick detailer to preparaty do szybkiego nadawania blasku powierzchni samochodu. Idealnie sprawdzą się dla osób, które cenią swój czas i nie mają go zbyt wiele na czasochłonne polerowanie i woskowanie lakieru. Szybka aplikacja preparatu oraz przetarcie go mikrofibrą, daje fenomenalny efekt – na tym polega prostota tego produktu.

Quick detailer – zalety

Oprócz nadania idealnego wyglądu, quick detailer pozbywa się smug z lakieru samochodu, maskuje niewielkie zarysowania, a także posiada właściwości hydrofobowe. Oprócz tego odnawia powłoki kwarcowe i woski, które wcześniej zostały nałożone oraz sprawia, że matowa powierzchnia znów nabiera niepowtarzalnego blasku. Co więcej, quick detailer może być stosowany jako lubrykant do glinki.

Quick detailer – szybkie odświeżenie powierzchni

Z quick detailerem pozbędziesz się niechcianych smug i odświeżysz, a także zakonserwujesz powierzchnię karoserii. Po profesjonalnym woskowaniu, nałożenie quick detailera przypieczętuje jego trwałość. Szybkie i efektowne odnowienie lakieru za pomocą quick detailera sprawi, że będzie to z pewnością Twój ulubiony preparat o tak spektakularnym rezultacie.

Quick detailer - Lista produktów