Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

APC(uniwersalny środek czyszczący)

APC(uniwersalny środek czyszczący) - Lista produktów

APC(uniwersalny środek czyszczący)

All Purpose Cleaner do wielu powierzchni

Samochód to wiele różnych powierzchni, które różnią się materiałem, strukturą, jakością, a przede wszystkim stopniem zabrudzenia. Warto mieć więc w swoim niezbędniku środek, który można zastosować na różnych polach, nie martwiąc się o brak produktu dedykowanego do danej powierzchni. All Purpose Cleaner poradzi sobie z różnymi zabrudzeniami wszelakiego pochodzenia.

Wewnątrz i na zewnątrz zadziała All Purpose Cleaner

Nieważne czy masz do wyczyszczenia brudne nadwozie, felgi, kokpit czy przybrudzoną tapicerkę wewnątrz auta. APC poradzi sobie z każdą przeszkodą. Środki typu All Purpose Cleaner są niezwykle skuteczne na różnego rodzaju powierzchniach. Dzięki odpowiedniej proporcji środka i wody, można dopasować stopień działania do rodzaju zanieczyszczenia, dzięki temu auto będzie w pełni bezpieczne, a zarazem czyste.

Innowacyjna formuła All Purpose Cleaner

Dzięki swojej niepowtarzalnej formule, All Purpose Cleaner dotrze i wyczyści nawet najcięższe zabrudzenia. Śmiało można go wykorzystać do mycia przestrzeni między felgami, a nawet śladów po smarze czy oleju. Jednocześnie, przy odpowiedniej proporcji, nie uszkodzi żadnego elementu auta. Tylko bezpieczna chemia samochodowa jest w stanie spełnić oczekiwania kierowców na najwyższym poziomie.