Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Mikrofibry i ręczniki

Mikrofibry i ręczniki - Lista produktów

Mikrofibry i ręczniki

Mikrofibra do samochodu

Mikrofibra to tkanina niezwykle miękka, ale także skuteczna. Jej struktura pozwala na dokładne wyczyszczenie powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Nie rysuje i nie uszkadza czyszczonego podłoża, dzięki czemu idealnie sprawdza się w branży detailingowej, w której duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo powierzchni.

Rodzaje mikrofibry detailingowej

W branży detailingowej najbardziej pożądane są ściereczki oraz ręczniki z mikrofibry.  Oba produkty idealnie sprawdzają się przy czyszczeniu, polerowaniu, a także osuszaniu powierzchni lakieru oraz innych elementów wyposażenia auta. Świetnym sposobem na czyszczenie auta są też rękawice mikrofibrowe oraz mikrofibra z magnesem pod lusterka, która wyłapuje i przyciąga drobinki wody, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zacieków na lakierze. Po czyszczeniu auta warto zastosować preparaty do prania mikrofibry, aby wkrótce była ona znów gotowa do ponownego użycia.

Do czego przyda się mikrofibra samochodowa?

Mikrofibra do samochodu może być użyta do praktycznie każdego elementu samochodu. Wykorzystasz ją przy:

Jak widać mikrofibra ma wiele zastosowań w auto detalingu. Warto jednak pamiętać, żeby każda czynność lub każdy element samochodu miał przypisaną dla siebie tkaninę. Unikniesz w ten sposób rysowania oraz mieszania produktów na ściereczce.