Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Rękawice i gąbki do mycia

Rękawice i gąbki do mycia - Lista produktów

Rękawice i gąbki do mycia

Dlaczego rękawica do mycia auta? 

Komfort mycia auta jest uwarunkowany nie tylko odpowiednimi kosmetykami, ale przede wszystkim akcesoriami. To one rozprowadzają preparaty po powierzchni samochodu i ułatwiają czyszczenie. Dlatego do tego typu zabiegu najbardziej sprawdzi się rękawica do mycia auta wykonana z delikatnej dla lakieru wełny owczej. Struktura tej tkaniny nie rysuje lakieru, a jednocześnie zapewnia doskonałe zbieranie zanieczyszczeń. Jako alternatywa dla tego typu rękawicy, wełna merynosowa oraz wełna irlandzka także sprawdzą się znakomicie.

Dlaczego gąbka do mycia auta?

Jeśli rękawica do mycia auta z wełny nie przekonuje Cię dostatecznie, możesz wybrać zwyczajną gąbkę do mycia auta, bądź rękawicę z mikrofibry. To również tkaniny przystosowane do czyszczenia delikatnych samochodowych powierzchni. Idealnie nadają się do auto detailingu oraz mycia samochodu dedykowanymi szamponami.

Uciążliwe zakamarki

Jeśli nie możesz poradzić sobie z zanieczyszczeniami, gromadzącymi się w trudno dostępnych zakamarkach, możesz zaopatrzyć się w rękawicę z kciukiem. Dzięki niej dotrzesz do miejsc, których na pozór nie da się wyczyścić. Dzięki produktom dostosowanym do pielęgnacji auta, czyszczenie i pielęgnacja pojazdu nie sprawi Ci żadnych trudności.