Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Konserwacja felg

Konserwacja felg - Lista produktów

Konserwacja felg

Zabezpieczenie felg preparatem

Dokładne mycie felg to połowa sukcesu. Efekt blasku osiągniesz tylko przy odpowiedniej konserwacji. Zabezpieczenie felg odpowiednim preparatem zapobiegnie osiadaniu na nich kurzu, przyklejaniu się błota oraz innych uciążliwych zanieczyszczeń do jej powierzchni. Nie da się zapobiec zabrudzeniom podczas jazdy, jednak środek konserwujący odpowiednio zabezpieczy felgę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Zabezpieczenie felg przed opiłkami

Szczególnie niebezpieczne dla powierzchni felgi są opiłki z klocków hamulcowych, wydostające się podczas jazdy. Niewidoczne dla oka drobinki bardzo szybko rysują powierzchnię niezabezpieczonej felgi i powodują, że ta matowieje. Mikrouszkodzenia stale się powiększają, przez co po wielu kilometrach, felga nie wygląda już jak przy zakupie.

Powłoka ochronna

Dawny wygląd przywróci feldze profesjonalny preparat autodetalingowy, który dodatkowo stworzy na niej powłokę ochronną. Dzięki niej felga będzie odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, deszcz, śnieg, mróz, asfalt, chemia. Produkt przedłuży także żywotność felgi, a na jej powierzchni nie pozostaną ślady i zacieki po myciu. Z profesjonalnym aparatem Twoje felgi odzyskają dawny design.