Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Tapicerka materiałowa

Tapicerka materiałowa - Lista produktów

Tapicerka materiałowa

Czysta tapicerka

Czystość we wnętrzu samochodu przekłada się na komfort podróżowania, dlatego zadbaj o tę strefę już dziś. Wyprana tapicerka materiałowa będzie świeża i przyjemna. Dzięki jej czyszczeniu pozbędziesz się nadmiernych, nieprzyjemnych zapachów, a także zlikwidujesz plamy i zanieczyszczenia, spowodowane codzienną eksploatacją auta. Dzięki preparatom do czyszczenia tapicerki wyczyścisz fotele, pasy, podsufitkę, dywaniki i wszelkie powierzchnie materiałowe w swoim aucie.

Czyszczenie tapicerki w samochodzie – czym?

Pranie tapicerki nigdy nie było tak łatwe, jeśli posiadasz profesjonalne preparaty przeznaczone do tego zabiegu. W tej kategorii znajdziesz świetne proszki piorące, piany, środki do prania ekstrakcyjnego, płyny pre-spray oraz aplikatory, aby Twoja pielęgnacja tapicerki była skuteczna, a jednocześnie prosta.

Jakie akcesoria przydadzą się do czyszczenia tapicerki materiałowej?

Dla dokładnego czyszczenia tapicerki w samochodzie, przydadzą się profesjonalne rękawice i szczotki, które idealnie zaaplikują produkty i wydobędą zanieczyszczenia z wnętrza tkaniny. Wszystkie te akcesoria powinny być delikatne, aby nie poszarpać tapicerki i nie zniszczyć jej struktury. Zadbana tapicerka za pomocą profesjonalnych produktów to gwarancja przyjemności z jazdy.