Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

MAXIFI

MAXIFI

Maxifi jest firmą, która powstała z zamiłowania do auto detailingu. Obecnie jest znana jako renomowany producent chemii do prania samochodowych tapicerek, jak również dywanów oraz wykładzin. Środki do czyszczenia tej marki charakteryzują się i wyróżniają na tle innych marek, przede wszystkim zaawansowanymi, unikalnymi formułami. Dzięki temu produkty Maxifi są wyjątkowo skuteczne, oferują nieosiągalną dotąd skuteczność i wydajność pracy. Powierzchnie wyczyszczone z użyciem specjalistycznej chemii tej marki odzyskują dawny blask, a efekt jest zauważalny przez bardzo długi czas, co świadczy o ich wyjątkowej trwałości i wysokiej jakości. Dopracowana technologia sprawia, że produkty tego producenta oprócz usuwania wszelkich zabrudzeń, poprawiają kondycje materiałów, przedłużając ich żywotność.

Wysoka efektywność i wydajność to coś, dzięki czemu na pewno docenisz produkty Maxifi. Warto pamiętać, że można je wykorzystywać nie tylko przy pracach detailingowych, ale również do czyszczenia tapicerek, dywanów czy wykładzin w dowolnym miejscu, na przykład w domu.

Wypróbuj Maxifi Power Rinse, wykorzystując go do ekstrakcji czyszczonych powierzchni. To detergent o wysokiej zawartości substancji aktywnych. Bez trudu rozpuszcza najcięższe zabrudzenia, nadaje włóknom miękkości oraz zabezpiecza je przed zanieczyszczeniami. Usuwa nawet tłuste zabrudzenia, a przy tym jest ekonomiczny.

Maxifi Master Pre-Spray jest bardzo skutecznym, skoncentrowanym produktem w formie proszku. Dzięki specjalnym formułom skutecznie usuwa zabrudzenia, z którymi inne środki sobie nie radzą. Został stworzony z myślą o mocno zabrudzonych wykładzin i tapicerek samochodowych. Składniki penetrują i oddzielają brud od włókna, rozpuszczając go w łatwej do wypłukania zawiesinie.

Oba produkty są idealnym połączeniem, jeśli twoja tapicerka lub dywan potrzebuje bardzo silnie czyszczących produktów.

MAXIFI - Lista produktów