Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Odmrażacz do szyb

Odmrażacz do szyb - Lista produktów

Odmrażacz do szyb

Masz problem ze stale oszronionymi i zamarzniętymi szybami? Sięgnij po najlepszy dla siebie odmrażacz do szyb i pozbądź się niechcianego gościa jednym ruchem! W naszej ofercie znajdziesz wiele znakomitych produktów z tej serii, które błyskawicznie usuną szron nie tylko z szyb, ale także z lusterek.

Odmrażacz do szyb przyda się w codziennym korzystaniu z pojazdu podczas zimy, a w szczególności w kryzysowych sytuacjach, kiedy nie masz czasu na żmudne skrobanie szyb. Co więcej, odmrażacz do szyb zapobiega ponownemu zamarzaniu, dlatego pozbędziesz się problemu na długi czas. Wypróbuj preparaty dostępne w naszym sklepie.

Odmrażacz do szyb

W sytuacji, gdy nie mamy możliwości pozostawienia auta zimą w garażu lub jesteśmy zmuszeni pozostawiać go na parkingu pod pracą na długie zimowe godziny, stale oszronione i zamarznięte szyby mogą być bardzo problematyczne, a do tego musimy mierzyć się z tym wyzwaniem codziennie. W sytuacji, w której nie masz ochoty na długie stanie na dworze, by ściągnąć szron z szyb, sięgnij po odmrażacz do szyb i pozbądź się niechcianego gościa jednym ruchem! W naszej ofercie znajdziesz wiele znakomitych odmrażaczy do szyb, które błyskawicznie usuną szron nie tylko z szyb, ale także z lusterek.

Odmrażacz do szyb samochodowych przyda się w codziennym korzystaniu z pojazdu podczas zimy, a w szczególności w kryzysowych sytuacjach, kiedy nie masz czasu na żmudne skrobanie szyb lub pogoda sprawia, że ta czynność staje się sportem ekstremalnym. Co więcej, odmrażacz do szyb zapobiega ponownemu zamarzaniu, dlatego pozbędziesz się problemu na długi czas. Wypróbuj preparaty dostępne w naszym sklepie.

Odmrażacz do szyb samochodowych a tradycyjna skrobaczka

Nie da się ukryć, że największą zaletą skrobaczki jest jej niska cena ale niestety jest mało efektywna. Mechaniczne skrobanie szyb może doprowadzić do ich porysowania, uszkodzenia wycieraczek lub uszczelek w oknach samochodu. Odmrażacz do szyb samochodowych jest droższy ale znacznie efektywniejszy. Przy użyciu odmrażacza do szyb, wystarczy, że spryskasz nim szybę przednią, szyby boczne i lusterka. Szron wystarczy usunąć wycieraczkami lub ściągaczką i gotowe! Odmrażacz do szyb samochodowych z powodzeniem radzi sobie też z grubszą warstwą szronu, tradycyjna skrobaczka niekoniecznie. Jest to czasochłonne, co przy bardzo niskich temperaturach jest też niekomfortowe i przy użyciu większej siły, zwiększa się ryzyko uszkodzenia wycieraczek, szyby lub jej uszczelek. Kolejną zaletą, dzięki której odmrażacz do szyb jest lepszy od skrobaczki to brak pogorszenia widoczności po użyciu. Podczas minusowych temperatur, chcemy szybko usunąć szron z szyby i wsiąść do auta, a to znaczy nic innego jak pośpiech i niedokładność. W takiej sytuacji decydujemy się na jazdę z źle oczyszczoną szybą i mamy nadzieję, że nawiew i wycieraczki załatwią sprawę. Nie warto ryzykować i niszczyć wycieraczki, wystarczy kilka psiknięć odmrażaczem do szyb. Preparat ten wykona całą robotę za nas i dodatkowo zostawi szybę czystą, bez pogorszenia widoczności.

Odmrażacz do szyb samochodowych - na co zwrócić uwagę przy kupnie?

CarStyle oferuje różne preparaty, które śmiało możesz dobierać do siebie i swoich potrzeb. Odmrażacz do szyb najczęściej posiada wygodny atomizer dla usprawnienia pracy z tym produktem. Sprawdź zakres temperatur, w jakich można użyć odmrażacz do szyb. W CarStyle dostępne są odmrażacze do szyb samochodowych, których możemy używać przy mrozach dochodzących nawet -60 st. C. Każdy odmrażacz do szyb może mieć inny skład, sprawdź zawartość odtłuszczaczy i innych substancji. Ze wzrostem zawartości składników, zwiększa się również cena produktu ale zima nie trwa cały rok a Twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze, właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w nasze produkty. Odmrażacz do szyb samochodowych dobrej jakości odtłuszcza i uodpornia szyby przed intensywnym zamarzaniem i gromadzeniem się na nich zanieczyszczeń. Z kolei substancje dodatkowe zabezpieczają je przed zarysowaniem i nie powodują naruszenia struktury lakieru samochodowego, uszczelek, wycieraczek oraz innych elementów z tworzyw sztucznych.