Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

ADBL

ADBL

Carstyle współpracuje z najlepszymi! Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu znajduje się cała gama kosmetyków marki ADBL – polskiego producenta, który plasuje się w czołówce preparatów do auto detailingu. Firma zdobyła uznanie miłośników motoryzacji dzięki wysokiej jakości swoich produktów. Uwielbiają ją także profesjonaliści, którzy każdego dnia przykładają ogromną wagę do jakości swoich usług. Dzięki ADBL klienci zyskują nowe oblicze swoich samochodów.


ADBL - Lista produktów

Dlaczego to właśnie ADBL trafiło do grona naszych ulubionych producentów? Wszystkie produkty wytwarzane przez markę ADBL są starannie opracowywane. Ich unikalne receptury i wysoki poziom bezpieczeństwa preparatów sprawiają, że kosmetyki tej firmy są nie tylko skuteczne, ale także przyjazne środowisku. Przystępna cena zachęca klientów do wypróbowania linii kosmetyków tej marki, a większość z nich zostaje jej wierna.

Produkty marki ADBL skupiają się przede wszystkim na pielęgnacji karoserii, lakieru, felg, szyb, tapicerki, tworzyw sztucznych oraz opon. Jednocześnie znajdziesz w szerokiej gamie produktów akcesoria oraz narzędzia samochodowe, które spełnią Twoje oczekiwania, związane z auto detailingiem. ADBL oferuje także wysokiej jakości zapachy samochodowe, w wielu wyjątkowych i długo utrzymujących się aromatach.

Innowacyjnym produktem marki jest ADBL SSW – Synthetic Spray Wax – czyli wosk w sprayu, który przywraca blask, a dodatkowo jest łatwy w aplikacji. Idealnie sprawdzi się więc w przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją samodzielną przygodę z pielęgnacją auta. Specjalne zastosowanie przeplata się także ze środkami uniwersalnymi, które ADBL ma w swojej ofercie produktów. ADBL All Purpose Cleaner to środek do czyszczenia różnorodnych powierzchni, który jest dostępny na stałe w ofercie. Z pewnością produkty tej marki spełnią także Twoje oczekiwania!