Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Soft99

Soft99

Soft 99


Świeży powiew japońskiej sztuki pielęgnacji aut w Carstyle! Marka Soft 99 oferuje innowacyjne i profesjonalne produkty do auto detailingu, które nie zawiodą Twoich oczekiwań. Marka posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do mycia, pielęgnacji i konserwacji auta, aby efekt był jak najbardziej zadowalający.

Potrzebujesz spektakularnego efektu po pielęgnacji? Marka Soft 99 oferuje produkty dedykowane Twoim potrzebom. Długotrwały efekt zapewnią preparaty takie jak: Soft 99 Fusso Coat czy Kiwami – to woski do zadań specjalnych, które są flagowymi produktami tej marki. Świetnym sposobem na szybkie i efektowne woskowanie zapewnią dostępne w ofercie quick detailery, które nadadzą estetyczny i ekspresowy rezultat.

Nie musisz być specjalistą, żeby marka Soft 99 na stałe zagościła w Twoim garażu. Dzięki profesjonalizmowi produktów, szybko staniesz się miłośnikiem auto detailingu. Marka z 60-letnią tradycją, która do produkcji wykorzystuje zaawansowane technologie, stała się kultowym producentem kosmetyków na całym świecie. Preparaty cenione są zarówno przez ekspertów, jak i użytkowników, dzięki temu stały się one prawdziwym must-have profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji premium. Zadbaj o swoje auto kompleksowo z produktami marki Soft 99!

Soft99 - Lista produktów