Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Pasty polerskie

Pasty polerskie - Lista produktów

Pasty polerskie

Czym jest pasta polerska do samochodu?

Zarysowania i uszkodzenia na lakierze to nic przyjemnego dla kierowcy. Z każdym kilometrem przybywa ich coraz więcej, dlatego właściciele aut szukają nowych sposobów na radzenie sobie z wyglądem auta. Z pomocą przychodzą niezawodne pasty polerskie, które stosuje się do kompleksowej pielęgnacji lakieru. Jest to produkt ścierny, który w połączeniu z odpowiednimi padami polerskimi, likwiduje nawet mocne zarysowania.

Wygładzająca pasta polerska do samochodu

Pasta polerska ściera zarysowanie do minimum, idealnie wygładzając powierzchnię lakieru. Tak przygotowana powierzchnia jest wówczas gotowa do kolejnych zabiegów detailingowych, których celem jest poprawienie kondycji oraz wyglądu lakieru samochodowego.

Pasta polerska do samochodu – jakie zabiegi?

Po zlikwidowaniu zarysowań za pomocą pasty polerskiej, powierzchnia jest przygotowana do kolejnego kroku. Może to być nałożenie profesjonalnego wosku, który będzie położony na idealnie wygładzoną powierzchnię, dzięki czemu jego efekt będzie zniewalający. Innym zabiegiem, którego wykonanie poprzedza nałożenie pasty polerskiej, jest nakładanie powłok ochronnych, które zabezpieczają lakier przed czynnikami szkodliwymi. Wygładzona karoseria jest również świetną podstawą do aplikacji folii PPF, która jest coraz częściej stosowanym zabiegiem detailingowym, mającym na celu m.in. zmianę koloru auta lub trwałe zabezpieczenie oryginalnego lakieru.