Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Szczotki/Akcesoria do czyszczenia

Szczotki/Akcesoria do czyszczenia - Lista produktów

Szczotki/Akcesoria do czyszczenia

Do czego służą akcesoria detailingowe?

Powierzchnia samochodu jest niezwykle czuła. Mimo, ze znosi na drodze różne warunki, najczęściej wszelkie uszkodzenia są spowodowane przez nieprawidłową pielęgnacją. Aby nie popełniać błędów, wystarczy zaopatrzyć się w dedykowane akcesoria detailingowe, które ułatwią sprzątanie i mycie auta, a dodatkowo zapobiegną uszkodzeniom i rysowaniu jego powierzchni. Warto zainwestować w akcesoria, które sprawdzą się nawet do najdelikatniejszych elementów.

Jakie akcesoria detailingowe kupić?

Z pewnością podstawą są szczotki, dostosowane do usuwania zabrudzeń w nawet trudno dostępnych miejscach. Ich miękkie, aczkolwiek skuteczne w usuwaniu brudu włosie, doskonale wyczyści felgi, nie rysując ich przy tym. Doskonale sprawdzą się także pędzelki o różnych wielkościach, dzięki którym można usunąć zanieczyszczenia z zakamarków oraz tarcz hamulcowych.

Z czego powinny być wykonane akcesoria detailingowe?

Najważniejszym elementem tych akcesoriów jest włosie. Dlatego bardzo istotną sprawą jest dobór produktów, które nie tylko dobrze wyczyszczą powierzchnię za pomocą preparatów, ale przede wszystkim będą oporne na działanie chemikaliów. Jeśli włosie będzie podatne na chemię, szybko straci swoje właściwości i nie będzie już tak skuteczne jak wcześniej. Dlatego warto inwestować w naprawdę sprawdzone produkty.