Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

California Scents

California Scents

California Scents


Powiew zapachu Californii w Twoim samochodzie? To możliwe z produktami marki California Scents! Od lat ciesząca się szeroką popularnością marka zyskała rzeszę fanów wśród miłośników zapachowych doznań. Co wyróżnia tę markę na tle konkurencji? Przede wszystkim niezwykła oryginalność i przykładanie wagi do detali. Uwagę przyciąga już sama prezentacja produktów, które w małych puszkach zawierają wszystko, czego potrzeba współczesnemu kierowcy. Możesz wybrać jeden ulubiony zapach lub mieszać je dowolnie, według własnych preferencji. Jedno jest pewne – twoja kompozycja będzie niepowtarzalna. Efektowne wykonanie oraz dobór najbardziej znamienitych zapachów powoduje, że marka jest rozpoznawalna na całym świecie.

Marce California Scents nie można odmówić oryginalności. Dobór aromatów to jej znak rozpoznawczy. W swojej ofercie posiada m.in. zapach wysp hawajskich California Car Scents Hawaiian Gardens, egzotycznych owoców California Car Scents Melon Mango, czy kokosa California Car Scents Capistrano Coconut. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy zapach amerykańskiego powietrza, wypróbuj Pasadena Rose, który nawiązuje do jednego z najbardziej popularnych miast w Kalifornii. Niezwykłe połączenia, takie jak Strawberry& Cream przywiodą na myśl beztroskie wakacje. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Marka California Scents dba realnie o środowisko, oferując zapachy pochodzące w 100% z naturalnych ekstraktów, a ich opakowania są w pełni odnawialne. Unikatowymi i intensywnymi zapachami możesz cieszyć się nawet do 60 dni. Bogata oferta zapachów od California Scents uwzględnia gusta kierowców i oferuje im produkty skrojone na miarę ich ulubionych aromatów.

California Scents - Lista produktów