Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Stopery do dywaników

Stopery do dywaników - Lista produktów

Stopery do dywaników/spinki do dywaników – mocowania dywaników na miarę bezpieczeństwa

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę, jakim utrudnieniem są niedopasowane dywaniki, które podczas jazdy mogą powodować wiele nieprzyjemnych sytuacji. Zaginanie, podwijanie i wycieranie dywaników w miejscach newralgicznych powoduje nie tylko stres kierowcy, ale także niebezpieczeństwo na drodze. Uniwersalne stopery do dywaników pozwolą zapanować nad tą niesforną częścią wyposażenia pojazdu i zapewnią maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy.

Mocowania dywaników

Należy unikać sytuacji, w których dywanik mógłby spowodować zablokowanie czynności podczas prowadzenia auta. Wówczas taka sytuacja mogłaby nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Aby jazda była komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna, warto zastosować w aucie mocowania blokujące dywaniki samochodowe.

Spinki, czy inaczej stopery to niezastąpiona pomoc w każdym aucie. Pozwalają na utrzymanie dywanika w pożądanym miejscu i porządku wewnątrz pojazdu. Nic dziwnego, że tak wielu kierowców nie wyobraża sobie życia bez dobrego mocowania dywaników.

Główne zalety stoperów:

- dywanik się nie przesuwa – ma to ogromny wpływ nie tylko na trwałość dywanika, ale także kondycję wykładziny i komfort jazdy;

- zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy – dywanik, który się nie zagina, nie blokuje ruchów i sprzyja bezpieczeństwu na drodze;

- ma wpływ na wygląd i czystość auta – przesuwające się dywaniki rozprowadzają zanieczyszczenia po wykładzinie i innych elementach samochodu. Dobre mocowania do dywaników trzymają je na swoim miejscu, dokładnie tak, jak wszystkie znajdujące się na dywanikach zanieczyszczenia.

Dedykowane stopery do dywaników

Jeśli posiadasz dywaniki samochodowe na wymiar, niezbędne będą dedykowane stopery do dywaników, idealnie pasujące do danego modelu wyposażenia. Oferujemy więc wszystkie rodzaje mocowań, m.in. spinki do dywaników, rzepy, stopery, które pozwolą na utrzymanie całkowitego bezpieczeństwa podczas jazdy.

Jak wybrać stoper do dywanika?

Jeśli Twoje auto nie posiada fabrycznych mocowań, warto dobrać stopery do dywaników, idealnie dopasowane do marki i modelu auta. Jeśli natomiast interesuje Cię montaż stoperów w dywanikach samochodowych, zerknij do naszego bloga – tam znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak zamontować stopery.