Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Mata gumowa do bagażnika – prawdziwy hit wśród akcesoriów do wyposażenia auta!

By carstyle / Blog

Mata gumowa do bagażnika – prawdziwy hit wśród akcesoriów do wyposażenia auta!

Życie bez samochodu w obecnych czasach byłoby znacznie utrudnione. Poruszanie się własnym pojazdem ułatwia wiele życiowych sytuacji, które wymagają szybkiego przedostania się z jednego miejsca do drugiego. O ile stanie w korkach z pewnością wiele osób motywuje do przejścia na komunikację miejską, o tyle potrzeba przewiezienia rzeczy, składnia kierowców do korzystania z własnego środka transportu. Jednak transportowanie przedmiotów w bagażniku, naraża jego powierzchnię na wiele nieprzyjemnych sytuacji. Zabrudzona wykładzina, porozrzucane po całym bagażniku rzeczy, stukanie i przesuwanie się przedmiotów przy gwałtownym hamowaniu – to nic przyjemnego. Z pomocą przychodzi mata gumowa do bagażnika! Dlaczego, zdaniem wielu kierowców, jest to produkt idealnie dopasowany do ich potrzeb?

Mata gumowa do bagażnika dba o jego wnętrze

Mata gumowa do bagażnika to produkt z pewnością ułatwiający codzienne podróżowanie. Komunikacja miejska nie sprawdzi się niestety podczas wycieczki za miasto, wyjazdu na grzyby czy wakacje. O wiele wygodniej jest podróżować, kiedy wszystkie przewożone przedmioty możemy schować w bagażniku. Co jednak zrobić, jeśli sama wykładzina nie jest w stanie utrzymać przedmiotów na swoim miejscu, a wylane substancje tworzą plamy na jej powierzchni? Mata do bagażnika to znakomite rozwiązanie. Pozwala ona utrzymać czystość i porządek w jego wnętrzu

Przeprowadzka? Pomoże mata gumowa do bagażnika!

Ten innowacyjny produkt przydaje się nie tylko na co dzień, ale także w przypadku przeprowadzki i przewożenia większej ilości rzeczy. Z matą, która pełni także funkcję organizera, nie ma obawy, że przewożone rzeczy zmienią swoje położenie w trakcie drogi. Świetnej jakości maty marki Frogum, znajdziesz w Carstyle! Jakie zalety posiada mata gumowa do bagażnika, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

  • Dobrej jakości guma, dzięki właściwościom antypoślizgowym, chroni przewożone przedmioty przed przesuwaniem się w trakcie jazdy. 
  • Mata Frogum nie wydziela nieprzyjemnego zapachu gumy, dzięki czemu nie jest uciążliwa dla pasażerów. 
  • Wysoki rant chroni wykładzinę przed zabrudzeniami.
  • W przypadku wylania jakiejkolwiek cieczy, nie ma możliwości, ze cokolwiek przedostanie się do wykładziny – aby usunąć wodę czy płyn wystarczy wyjąć matę z bagażnika, wylać ciecz i dokładnie ją wypłukać. 
  • Mata jest odporna na przesuwanie, wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne.

Produkt idealnie dopasowany!

Szukasz produktów idealnie dostosowanych do swoich potrzeb? Mata gumowa do bagażnika marki Frogum jest dopasowana dokładnie do miejsca swojego przeznaczenia, ze względu na możliwość wyboru marki i modelu auta. Niektóre maty uwzględniają także wyposażenie bagażnika, dzięki temu produkt jest skrojony na miarę Twojego samochodu. Mata z funkcją organizera to nieoceniona pomoc w ochronie wnętrza pojazdu

Uporczywe plamy w bagażniku? Nie z gumową matą!

W wielu nieco wysłużonych autach, na powierzchni wykładziny bagażnika są widoczne odbarwienia, spowodowane częstą ekspozycją na promienie UV. Nie wygląda to zbyt estetycznie, a usunięcie tych odbarwień jest praktycznie niemożliwe. Farbowanie wykładziny w bagażniku, aby przywrócić jej dawną świetność, też nie jest zbyt dobrym pomysłem, ponieważ kolor nigdy nie będzie idealnie dopasowany. Mata gumowa do bagażnika całkowicie zapobiega takim problemom. Wysokiej jakości materiał TPE jest odporny na odbarwienia spowodowane promieniami UV, więc nie ma mowy o nieestetycznych plamach. Mata może być więc użyta dwojako – albo jako ochrona wykładziny, albo w celu zamaskowania już powstałych przebarwień. Przekonały Cię zalety gumowej maty do bagażnika? W takim razie wskocz do naszego sklepu i zapewnij sobie komfort codziennej jazdy!

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.