Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Nowa premiera w Carstyle – produkty marki Tenzi!

By carstyle / Blog

Nowa premiera w Carstyle – produkty marki Tenzi!

Carstyle nieustannie poszerza swój asortyment o najlepsze produkty, dlatego możemy już uchylić rąbka tajemnicy, że kolejną marką w naszym sklepie będzie producent chemii czyszczącej – Tenzi! Czego możecie spodziewać się po tej, znanej i docenianej w całej Europie, marce? 

Wszystkie drogi prowadzą do auto detailingu

To nasze motto – idealnie sprawdza się w przypadku marki Tenzi. To firma, która tworzy szeroko rozumianą chemię użytkową, zaczynając od utrzymania czystości w pomieszczeniach, kończąc na pielęgnacji urządzeń. Produkty skierowane są m.in. do klientów instytucjonalnych. Jednak jednymi z czołowych produktów marki są preparaty do auto detailingu! Innowacyjne formuły produktów marki Tenzi zaprowadziły ją do potrzeb współczesnych kierowców, oferując im preparaty niezwykle skuteczne. Szyte na miarę kosmetyki opracowywane są w nowoczesnych laboratoriach, za pomocą innowacyjnych technik i urządzeń. Dzięki temu skład produktów jest unikatowy i mogą się one cieszyć tak dużą popularnością wśród kierowców. 

Produkty Tenzi

Co wyróżnia produkty detailingowe marki Tenzi na tle innych preparatów o takim przeznaczeniu? Stosunek ceny do jakości oraz skuteczności tych kosmetyków jest wprost imponujący! Marka prezentuje gamę produktów o szerokim zastosowaniu, rozpoczynając od mycia auta, na pielęgnacji tapicerki kończąc. Dbałość o ciągły rozwój asortymentu sprawia, że każdy miłośnik detailingu znajdzie kosmetyki idealne dla swojego samochodu. W asortymencie marki Tenzi znajdują się także poręczne akcesoria, które przydadzą się w zastosowaniu produktów. Uwagę przykuwa także sam wygląd produktów linii Car Line, Detailer oraz ProDetailing, które charakteryzują się wizualnym projektem auta na etykiecie. Przeznaczenie preparatu jest widoczne na pierwszy rzut oka i przyciąga wzrok kierowców. 

Najlepsze preparaty tylko od Tenzi

Marka Tenzi oferuje produkty dedykowane wszelkim problemom z zanieczyszczeniami w samochodzie. Posiada produkty, które są niezwykle łatwe w zastosowaniu. Jednym z nich jest wosk na mokro, zawierający płynny kwarc. Jest to preparat do zabezpieczania karoserii samochodowych. Chroni lakier przed nieprzyjaznymi czynnikami atmosferycznymi i promieniami słonecznymi. Jest swoistą ochroną powierzchni zewnętrznej auta, a przy tym nadaje idealny blask. Dużym powodzeniem cieszy się także ceniony przez kierowców i profesjonalistów auto detailingu preparat do usuwania śladów po owadach. Skutecznie czyści zarówno karoserię, jak i szyby z resztek owadów oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego. Sprawdza się w każdej sytuacji i jest niezwykle skuteczny. 

Efekt matu i wyjątkowe nuty zapachowe

Chcesz, aby kokpit w Twoim samochodzie był zawsze wolny od kurzu, zadbany i nie odbijał światła? Marka Tenzi oferuje kosmetyk do pielęgnacji kokpitu, który pozostawia matową powłokę nieodbijającą światła. Dzięki temu wnętrze Twojego auta sprawia wrażenie zawsze czystego i designerskiego, a kokpit nie jest wyblakły od słońca. Dodatkowo produkt zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni, dzięki temu nie wymaga tak częstego czyszczenia. 

Wyjątkowe zapachy z produktami Tenzi

Szukasz produktów, które oprócz czyszczenia i pielęgnacji, nadadzą wyjątkowego zapachu wnętrzu auta? Kosmetyki marki Tenzi, również te do zewnętrznych elementów samochodu, posiadają wyjątkowe zapachy, m.in. cytrusów, wanilii czy truskawki. To sprawia, że użytkowanie tych preparatów przywodzi na myśl najlepsze wspomnienia, a proces pielęgnacji staje się przyjemnością. Wszystkie te unikatowe produkty marki Tenzi znajdziesz już teraz w Carstyle! 

Polecamy zapachy samochodowe Tenzi!


CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.