Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Colourlock

Colourlock

Pielęgnacja i ochrona skóry naturalnej to niezwykle istotna kwestia. Nic dziwnego, że współczesny auto detailing pracuje na markach, którym ufają tysiące amatorów i profesjonalistów. Colourlock to producent produktów do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji skór, który dostarcza chemię do 38 krajów na świecie. Oprócz solidnych produktów, firma oferuje również ogrom fachowej wiedzy i rozwiązań, które sprawiają, że pielęgnacja skór weszła na zupełnie nowy poziom.

Marka powstała w 1993 roku w Nowej Zelandii. Tamtejszy klimat oraz nowozelandzkie słońce nieustannie powodowały blednięcie kolorów skór na tapicerce. Aby z tym walczyć, Antoni Bogacki, założył markę Colourlock. Zupełnie nowe spojrzenie na potrzeby skóry naturalnej, wyścielającej fotele samochodowe, pozwoliło stworzyć doskonałe produkty do pielęgnacji, ale też renowacji materiału.

Obecnie marka współpracuje z wieloma koncernami samochodowymi na świecie i jest jednym z najbardziej cenionych brandów w światowym auto detailingu. Kosmetyki tej firmy od niedawna zasilają szeregi Carstyle, co bardzo nas cieszy!

Colourlock - Lista produktów