Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

FX PROTECT

FX PROTECT

FX PROTECT jest marką specjalizującą się w produkcji i sprzedaży produktów takich jak powłoki ochronne, kosmetyki pielęgnacyjne oraz akcesoria, przeznaczone dla branży auto detailingu. Bogata oferta innowacyjnych produktów marki to idealne rozwiązanie oraz wyjście naprzeciw potrzebom klientów zajmujących się detailingiem zawodowo. Zastosowane technologie są także idealnym rozwiązaniem dla pasjonatów.

Produkty o najwyższym standardzie jakości, a także filozofia marki opierająca się przede wszystkim na relacjach międzyludzkich sprawiły, że dziś jest to prężnie rozwijająca się marka, efektywnie współpracująca z partnerami zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Produkty FX Protect tworzone są w oparciu o innowacyjne rozwiązania oraz najwyższe standardy jakości. Jednocześnie dbając o to, aby opracowywane kosmetyki samochodowe spełniały rygorystyczne wymagania rynku oraz zaspokajały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Kosmetyki samochodowe FX Protect odznaczają się unikalną zawartością wyselekcjonowanych składników. Przeznaczone są do codziennej pielęgnacji zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów samochodu. Zaawanasowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie zabezpieczania struktury lakierniczej samochodu, sprawia, że powłoki ochronne doceniło już tysiące kierowców na świecie. Ich przełomowa formuła zapewnia długotrwałą ochronę oraz niesamowity efekt wizualny, który zachwyci każdego.

FX PROTECT - Lista produktów