Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

GEYER & HOSAJA

GEYER & HOSAJA

Geyer&Hosaya to polska marka światowej sławy dywaników samochodowych, które swoją opinię zdobyły dzięki najwyższej jakości produktom. Od wielu już lat producent oferuje swoim klientom dywaniki zapewniające komfort jazdy i bezpieczeństwo na każdym kilometrze trasy.

Dywaniki Geyer&Hosaya są produktami premium, zapewniającymi satysfakcję z jazdy samochodem. Co jest w nich wyjątkowego? Są idealnie dopasowane do modelu auta, dzięki czemu nie ma mowy o zaginaniu się i zahaczaniu podczas prowadzenia pojazdu. Świetnej jakości mieszanka gumy oraz wzmocnienia w newralgicznych miejscach, zapewniają ochronę stanu dywanika przez cały okres użytkowania.

Szczególną uwagę zwraca także sama struktura dywanika, przypominająca plaster miodu. Jest ona swoistą ochroną wnętrza auta, przed przedostawaniem się zabrudzeń na tapicerkę oraz wykładzinę samochodu.

Dzięki najwyższej jakości usług marka Geyer&Hosaya produkuje dywaniki samochodowe na wyłączność, dla wielu koncernów samochodowych. Certyfikat jakości Q1 od marki Ford, a także nagroda Volvo Quality Excellence potwierdza rzetelność i światowy poziom marki.

Producent dywaników samochodowych Geyer&Hosaya dba również o zrównoważony rozwój produkcji, zachowując przy tym rygorystyczne normy jakości, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001. Bezpieczeństwo dywaników dla człowieka i środowiska naturalnego dokumentuje Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Wszystkie te atrybuty są dowodem na to, że nasz partner biznesowy, marka Geyer&Hosaya, to krok w stronę przyszłości dla całej branży motoryzacyjnej.

GEYER & HOSAJA - Lista produktów