Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Carstyle dywaniki samochodowe szyte na miarę – czy warto zadbać o tę przestrzeń w samochodzie?

By carstyle / Blog

Carstyle  dywaniki  samochodowe  szyte  na  miarę – czy  warto zadbać o tę przestrzeń w samochodzie?

Każde auto zasługuje na odrobinę luksusu. A tym bardziej jego kierowca. Dywaniki samochodowe to bardzo ważna część wyposażenia samochodu, nie tylko z uwagi na wygląd, ale także na komfort jazdy i bezpieczeństwo. Carstyle dywaniki samochodowe oferuje najlepszy asortyment w przystępnych cenach.

Carstyle dywaniki samochodowe – nowa odsłona gumowych akcesoriów samochodowych

Dobre dywaniki samochodowe – cechy

Myśląc dywaniki samochodowe masz przed oczyma pełen piachu i błota materiał, którego nie chcesz nawet tknąć? Carstyle dywaniki samochodowe zmieniają spojrzenie na tę część wyposażenia samochodu. Mają wszystko, co powinny mieć najlepsze dywaniki:

 • wodoodporną powierzchnię
 • materiał odporny na uszkodzenia
 • dopasowanie do miejsca mocowania
 • trwałe mocowania
 • elastyczność
 • system zbierania zabrudzeń i wody 
 • łatwość montażu i demontażu
 • prostotę formy, a jednocześnie zaawansowany design 
 • łatwość czyszczenia 

Z przyjemnością zadbamy więc o komfort jazdy kierowców w całym znaczeniu tego słowa. Zaczynając od konkurencyjnych cen, kończąc na świetnej jakości produktów i obsługi klienta. 

O czym należy pamiętać, wybierając dywaniki samochodowe?

Wybierając dywaniki samochodowe warto zwracać uwagę na ich skuteczność. Welurowe dywaniki mogą nie poradzić sobie z zabrudzeniami z zewnątrz, kiedy na dworze panuje ponura aura. Błoto, śnieg, woda – to wszystko dywaniki welurowe wchłaniają. Zupełnie inaczej radzą sobie z tym dywaniki gumowe, których nieprzepuszczalna warstwa zatrzymuje wszystko w specjalnie stworzonych do tego kanalikach. Brud nie ma prawa przedostać się na tapicerkę. Kierowcy w pewnym momencie zaczęli odchodzić o dywaników gumowych, ponieważ w coraz to nowszych autach pojawiały się dywaniki welurowe lub wykonane z podobnej tkaniny. Jednak szybko przekonali się, że to dywaniki gumowe radziły sobie z największymi problemami. Znów więc wróciły do łask, w nowszych, odmienionych wersjach. W naszym sklepie internetowym kierowcy znajdą swoje wymarzone dywaniki samochodowe od marki Frogum, stworzone w nowym designie. Dwie wersje – podstawowa i 3D- sprawią, że dopasowanie dywaników do własnych potrzeb i preferencji nie będzie przypadkowe. 

Carstyle dywaniki samochodowe – najlepszy sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie? Wszystko, co związane jest z pielęgnacją auta. Głównie chodzi o preparaty do czyszczenia samochodu, począwszy od zewnętrznych elementów, na tapicerce kończąc. W ofercie można znaleźć produkty światowej sławy marki RR Customs w trzech wersjach: standardowej, profesjonalnej oraz specjalistycznej. Każdy będzie mógł dopasować produkt nie tylko do swoich potrzeb, ale także do własnych umiejętności. Różne pojemności produktów sprawią, że każdy wybierze ilość, którą jest w stanie wykorzystać przez czas przydatności do zużycia. Taka oszczędność pozwoli na większą różnorodność zakupów. W ofercie produktów pielęgnacyjnych do auta, Carstyle posiada m.in. koncentraty do mycia wstępnego auta, szampon do mycia mocnych zabrudzeń, preparat do nabłyszczania, preparat do czyszczenia felg, płyn do usuwania rdzy, środek do czyszczenia elementów gumowych, preparat do czyszczenia szyb, płyn do usuwania osadów mineralnych, preparat do odmrażania i usuwania szronu, preparat usuwający nieprzyjemne zapachy z wnętrza auta, płyn do usuwania zanieczyszczeń organicznych, preparaty do czyszczenia i prania różnego rodzaju tapicerek oraz impregnaty do powierzchni twardych i miękkich w samochodach.  

Preparaty RRCustoms dostępne w stałej ofercie Carstyle

Carstyle dywaniki samochodowe – doradztwo i obsługa

Szybka wyszukiwarka marki i modelu auta na stronie Carstyle podpowie, jaki dywanik jest dedykowany temu konkretnemu samochodowi. W łatwy sposób pomoże dokonać wyboru dywanika. Wykwalifikowani specjaliści doradzą w każdej sprawie. Pomogą w wyborze, jaki produkt będzie najlepszy do danego problemu, związanego z użytkowaniem samochodu. Sam proces zakupu i wysyłki trwa w mgnieniu oka, dlatego klient nie musi długo czekać na swoje wymarzone dywaniki, czy produkty do pielęgnacji auta. 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.