Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Już wkrótce! Shiny Garage w Carstyle

By carstyle / Blog

Już wkrótce! Shiny Garage w Carstyle

Marka Carstyle chce oferować swoim klientom najlepsze produkty w przystępnych cenach. Właśnie dlatego już wkrótce miłośnicy czterech kółek będą mogli zaopatrzyć się u nas w produkty marki Shiny Garage – jednego z czołowych producentów środków do auto detailingu! Czym zaskoczy i w jakich aspektach pielęgnacji samochodu pomoże kierowcom? 

Inny wymiar auto detailingu z produktami Shiny Garage

Przy wielości dostępnych na rynku produktów warto szukać prawdziwych unikatów, które charakteryzują się ponadprzeciętną jakością, kompleksowością i skutecznością. Taka właśnie jest marka Shiny Garage – łączy w sobie wszystkie te cechy, ale ma do zaoferowania swoim klientom o wiele więcej. Powstała w Polsce w 2012 roku z inicjatywy pasjonatów motoryzacji. Bardzo szybko zyskała przychylność zarówno kierowców, jak i profesjonalistów. Dziś wychodzi poza ramy, ponieważ produkty tej marki są znane i cenione w całej Europie. Świetna jakość w połączeniu z niewygórowaną ceną to przepis na sukces, który marka Shiny Garage z pewnością odniosła! 

Wydajność na miarę pasjonatów

Kupując produkty do czyszczenia i pielęgnacji auta wielu kierowców zwraca nie tylko uwagę na cenę, ale także na wydajność produktów. Dobra jakość nie zawsze idzie z nią w parze. Maksymalne wykorzystanie produktów pozwala na oszczędności, a jednocześnie inwestycję w coraz to większą gamę produktów do pielęgnacji auta – marka Shiny Garage to umożliwia, oferując wysoce wydajne preparaty. 

Produkty Shiny Garage dla prawdziwych estetów

Kierowcy to esteci, którzy uwielbiają porządek i ład w swoim samochodzie. Wielu z nich jest minimalistami, którzy cenią sobie nie tylko skuteczność produktów, ale także sposób ich opakowania. Marka Shiny Garage zaspokaja estetyczne potrzeby swoich klientów, tworząc opakowania na miarę motoryzacji XXI wieku. Już na pierwszy rzut oka szata wizualna nawiązuje do tematyki pojazdów. Takie proste, a zarazem wiele mówiące o produkcie opakowania, są idealnym dopełnieniem najlepszych cech tych preparatów. Ale dla marki Shiny Garage to zbyt mało, dlatego stworzyła ona produkty o zniewalających zapachach, które przywodzą na myśl woń truskawek, gumy balonowej, mandarynek, kawy i wiele innych. Zadbanie o każdy detal wyróżnia markę na tle konkurentów i czyni ją jednym z liderów. 

Cała gama produktów w jednym miejscu!

W ofercie marki Shiny Garage można znaleźć całą gamę produktów do kompleksowej pielęgnacji samochodu, m.in.:

  • szampony do mycia auta;
  • piany aktywne do większych zabrudzeń;
  • quick detailery;
  • woski;
  • preparaty do zabezpieczania tworzyw sztucznych w samochodach;
  • preparaty do czyszczenia i ochrony elementów gumowych;
  • preparaty do prania tapicerek różnych tkanin;
  • odświeżacze powietrza; 
  • akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji auta. 

Oprócz stałego wachlarza produktów, marka Shiny Garage stale wprowadza na rynek nowości. Ostatnio pojawił się innowacyjny produkt do usuwania zanieczyszczeń metalicznych Shiny Garage D-tox, a także preparat do czyszczenia felg Shiny Garage Monster Wheel Cleaner Plus. W ofercie Carstyle będzie można znaleźć także Shiny Garage All Around APC - uniwersalny środek do czyszczenia różnych powierzchni, który znajdzie szerokie zastosowanie w pielęgnacji samochodu. Marka Shiny Garage już za kilka chwil na stałe zasili szeregi naszych najlepszych produktów dla miłośników motoryzacji!

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.