Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Nowa jakość jazdy z Geyer&Hosaja – dywaniki na miarę bezpieczeństwa!

By carstyle / Blog

Nowa jakość jazdy z Geyer&Hosaja – dywaniki na miarę bezpieczeństwa!

Carstyle uwielbia się rozwijać, dlatego szukamy coraz to nowych rozwiązań i produktów. Nasza współpraca z polską marką Geyer&Hosaja to krok w stronę nowej jakości. Co nasz światowej sławy producent dywaników samochodowych ma do zaoferowania klientom Carstyle? 

Dywaniki gumowe światowej jakości

Marka Geyer&Hosaja to producent gumowych dywaników samochodowych, które w niczym nie przypominają dostępnych na rynku, zwykłych dywaników. Struktura plastra miodu, którą są pokryte, chroni przed przemieszczaniem się wody i zanieczyszczeń. To nowoczesne rozwiązanie zabezpiecza wówczas wykładzinę samochodową. Na szczególną uwagę zasługują także kształt oraz wykonanie dywaników Geyer&Hosaja, które są stworzone z myślą o najwyższej jakości usług. Obniżony rant w górnej części zapobiega zahaczaniu się dywanika podczas jazdy, a także zaginaniu się go przy wyjmowaniu z auta i wylewaniu wody na tapicerkę. Natomiast miejsce podparcia pięty zostało dodatkowo wzmocnione, aby dywanik nie ulegał zniszczeniu i służył naprawdę wiele lat. Dla wielu klientów indywidualnych marki Geyer&Hosaja, dywaniki jest to jeden z najbardziej prestiżowych elementów wyposażenia auta. Każdego dnia setki tysięcy kierowców powierzają swoje bezpieczeństwo i komfort właśnie dywanikom gumowym naszego nowego partnera biznesowego. Jakie widzą w nich dodatkowe korzyści? 

  • Wysoka jakość mieszanki gumowej jest odporna na ścieranie i niezwykle wytrzymała.
  • Dywaniki są skrojone na miarę wybranego modelu auta, dzięki temu są idealnie dopasowane do miejsca swojego przeznaczenia.
  • Jednocześnie uwzględniają oryginalne zaczepy i ich umiejscowienie w przypadku takiego zastosowania w danym modelu.
  • Dzięki swojej konstrukcji i strukturze plastra miodu, zanieczyszczenia nie przedostają się poza dywanik, nawet w przypadku jego demontażu.
  • Umieszczenie otworów do wieszania produktu poza płaszczyzną dywanika sprawia, że nie wpływa to na formę dywanika i jego funkcjonalność.
  • Produkty posiadają 2- letnią gwarancję.
  • Są niezwykle łatwe w pielęgnacji – można myć je za pomocą myjki ciśnieniowej lub dostępnych na rynku detergentów, dedykowanych produktom gumowym.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Oprócz specjalnych udogodnień, dywaniki gumowe zostały wyposażone także w specjalny system zabezpieczeń, aby Twoja jazda była nie tylko bardzo komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna. Klipsy mocujące oraz gumowe kolce, dedykowane do danego modelu samochodu, zapobiegają przesuwaniu się dywanika podczas prowadzenia pojazdu. Klienci posiadający dywaniki samochodowe od Geyer&Hosaja zyskują harmonię na każdym kilometrze drogi. 

Rynek OEM – dywaniki dedykowane najlepszym markom

Ze względu na solidność wykonania i podwyższone parametry odporności na ścieranie, a także inne wymienione już funkcje, marka Geyer&hosaya produkuje dywaniki samochodowe na wyłączność dla wielu światowych koncernów samochodowych, jako oryginalne wyposażenie do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Produkcja na potrzeby OEM sprawia, że marka zyskała już uznanie najbardziej znamienitych klientów. Światowy poziom potwierdzają także rygorystyczne normy jakości, a co istotne, także te dotyczące ochrony środowiska – marka posiada certyfikaty certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001. 

Jakość dywaników potwierdzona certyfikatami!

Współpraca z czołowymi markami motoryzacyjnymi przywiodła firmie Geyer&hosaya także certyfikaty jakości, m.in. Q1 od koncernu Ford oraz nagrodę Volvo Quality Excellence. Dywaniki gumowe są jedynymi w kraju tego typu produktami, które otrzymały Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Potwierdza on, że są to produkty bezpieczne dla środowiska i zdrowia. Te atrybuty świadczą o tym, że marka jest renomowanym i uznawanym partnerem w biznesie dla największych konsorcjów motoryzacyjnych, ale również dla klientów indywidualnych, dlatego zaufało jej tak wielu kierowców. 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.