Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Szybkie i skuteczne usuwanie owadów z karoserii. Test Shiny Garage Bug Off

By carstyle / Blog

Szybkie i skuteczne usuwanie owadów z karoserii. Test Shiny Garage Bug Off

Rozbite owady czy insekty to największa zmora w sezonie letnim. Nie wielu wie jak szkodliwe dla lakieru są pozostałości po owadach rozbite na naszej karoserii. Takich zanieczyszczeń powinniśmy się pozbywać jak najszybciej aby zapobiec tzw. wżerom lakieru. Owady nie poddadzą się pod wpływem samej wody. Nawet pod ciśnieniem nie jest w stanie wiele zrobić. do takich zadań mamy specjalne produkty do usuwania owadów. W tym wypadku posłużymy się naszym pomorskim Shiny Garage. Zapraszamy na test produktu Bug Off Insect Remover.

Na początek sprawdźmy co mówi nam o nim sam producent:

Shiny Garage Bug Off Insect Remover skuteczny, gotowy do użycia produkt usuwający owady. Produkt zawiera składnik, który rozpuszcza pancerzyki owadów dzięki czemu jego skuteczność jest tak wysoka. 

Cechy Produktu: 

  • Neutralne Ph
  • Bezpieczny dla lakieru
  • Skuteczny
  • Wydajny

Sposób użycia: 

  • Nanieś preparat na zaschnięte owady
  • Odczekaj ok 30s-1minutę
  • Spłucz pod wysokim ciśnieniem

Shiny Garage Bug Off Insect Remover - Aplikacja

W tym wypadku nie mamy dużo pracy. Spryskujemy wszystkie zabrudzenia i minutę czekamy. W walce z owadami najbardziej oberwał zderzak. Butelka w dłoń i do dzieła.

Produkt już działa na owadach. Zmiękcza je natychmiastowo co pod wysokim ciśnieniem pozwoli bez mniejszych problemów je zmyć. Minuta minęła więc bierzemy się za płukanie.

Bez trudu nasze owady schodzą z powierzchni zderzaka. Do testu wzięliśmy samochód który przez dłuższy czas jeździł bez usuwania zabrudzeń co sprawia, że nasz produkt miał bardziej utrudnione zadanie. Nie zrobiło to jednak wrażenia na Shiny co pokażą efekty. Odczekujemy chwilę żeby samochód nam się osuszył i sprawdzamy rezultaty.

Podsumowanie

Jak wykazał nasz test. Bug off zdał egzamin na pięć! W szybki oraz łatwy sposób usunęliśmy mocne zabrudzenia po naszych wrogich owadach. Jak najbardziej polecamy ten produkt. Gdy wybieracie się latem na myjnie zawsze bierzcie go ze sobą. Takie zabrudzenia trzeba usuwać natychmiast! Wtedy uratujemy nasz lakier przed wżerami.

Więcej testów znajdziecie na naszym blogu,


CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.