Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Najlepszy preparat do czyszczenia felg

By carstyle / Blog

Najlepszy preparat do czyszczenia felg

Na rynku mamy wiele firm, marek i producentów, którzy zajmują się sprzedawaniem magicznych środków do pielęgnacji felg, które tworzą na nich niewidzialne bariery i odbijają wszelkie zanieczyszczenia. Nie należy jednak poddawać się emocjom i trzeźwo podejść do tematu. Jeśli decydujemy się na zakup porządnych - a co za tym zwykle idzie – drogich felg, warto zaopatrzyć się w specyfiki sprawdzone i polecane, które nie tylko wystarczą na dłużej, ale także dokładnie wyczyszczą felgi, nie uszkadzając ich jednocześnie.

Najlepszy preparat do czyszczenia felg

Niestety nasz zespół sklepu internetowego CarStyle.pl nie poleci Wam jednego preparatu do pielęgnacji felg, który zrobi wszystko naraz i rewelacyjnie sprawdzi się w każdym przypadku. Polecimy za to kilka naprawdę dobrych i nie drogich środków do czyszczenia felg, o różnych zastosowaniach. Wszystkie znajdziecie w naszym sklepie – sami z nich korzystamy i możemy je polecić z czystym sumieniem!

PREPARATY DO CZYSZCZENIA FELG

TENZI 600ml Krwawa felga

TENZI Krwawa felga to najtańsza propozycja w naszym zestawieniu. TENZI to uznany polski producent środków czystości, który od samego początku – czyli od 1999 roku – kieruje się mottem „Przewaga dzięki jakości”. TENZI Detailer krwawa felga to produkt, który mimo niskiej ceny profesjonalnie wyczyści felgi nawet z bardzo uciążliwych zanieczyszczeń. Czym się wyróżnia? Nazwa Krwawa felga pochodzi od koloru, który środek uzyskuje po kontakcie z brudem – zatem dokładnie widzimy czy nasza felga wymagała czyszczenia i jak wiele brudu się na niej znajdowało.

RRC Wheel Gel+ 1L Krwawa Felga

RRC Wheel Gel Krwawa Felga to nieco droższe rozwiązanie, które ma podobne działanie do TENZI Krwarwa felga. Środek również po kontakcie z brudem zmienia kolor na czerwony. W przypadku RCC Wheel Gel mamy do czynienia z żelem o wzbogaconej formule, który dokładnie przylega do felgi, a następnie bardzo powoli spływa. Żelowa formuła RCC Krwawa felga pozwala na dłużą penetrację brudu, co skutkuje wydajniejszym usuwaniem go.

ADBL VAMPIRE LIQUID 1L Środek do czyszczenia felg i lakieru

ADBL VAMPIRE LIQUID to kolejna – atrakcyjna cenowo – propozycja od naszego zespołu. Ten preparat do czyszczenia felg ma jedną dodatkową zaletę – można stosować go również do pielęgnacji lakieru w naszym samochodzie! Zatem za niewielką cenę otrzymujemy produkt 2w1. ADBL Vamipire Liquid specjalizuje się w usuwaniu rdzy i nalotu metalicznego, więc idealnie sprawdzi się również jako środek do czyszczenia podwozia. Ma naturalne pH, więc jest bezpieczny dla felg, a dzięki specjalnemu rozpylaczowi nie spływa i nie wysycha szybko, więc możemy w spokoju wyczyścić nasze felgi.

ADBL VAMPIRE 1L Deironizer do usuwania zanieczyszczeń metalicznych

ADBL VAMPIRE Deironizer do usuwania zanieczyszczeń metalicznych to ostatnia, a jednocześnie najdroższa i najbardziej profesjonalna propozycja do pielęgnacji felg w dzisiejszym zestawieniu. Zdecydowanie możemy nadać mu tytuł najlepszego preparatu do czyszczenia felg i nie tylko! Deironizer polskiego producenta ADBL to żelowy preparat o naturalnym pH, który jest bezpieczny dla wszelkich rodzajów felg. ADBL Vampire Deironizer to produkt, który usuwa głęboko osadzony brud zanieczyszczeń metalicznych – idealnie nada się do czyszczenia felg, powierzchni lakieru, pielęgnacji klocków hamulcowych oraz podwozia.

Podsumowując …

Jaki preparat do czyszczenia felg wybrać?

Jak sami widzicie preparatów do czyszczenia felg jest wiele. Wszystko zależy od naszego budżetu oraz potrzeb. Jeśli posiadamy już inne preparaty do czyszczenia podwozia czy klocków hamulcowych to nie warto przepłacać kupując najdroższy ADBL Vampire Deironizer, a wystarczy nam tani TENZI Krwawa felga. Jeśli przy okazji czyszczenia felg, chcemy też przetrzeć nasz lakier, to warto zaopatrzyć się w ADBL Vampire Liquid w sprayu. Jedno jest pewne – nie podejmujcie decyzji pochopnie i nie dajcie się złapać w pułapkę promocji oraz obietnic bez pokrycia. Czasami warto wydać jednorazowo więcej na porządny środek do czyszczenia felg, niż kupić kilka tańszych, które po prostu uszkodzą strukturę felg, co niestety sprawi, że będzie trzeba wymienić je na nowe.

Musimy również pamiętać, że samo czyszczenie felg to nie przepis na sukces. Musimy również wiedzieć „Jak dbać o felgi” oraz stosować „9 zasad jak prawidłowo czyścić felgi”.  

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.