Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Czym czyścić gumowe dywaniki samochodowe?

By carstyle / Blog

Czym czyścić gumowe dywaniki samochodowe?

Problem z dywanikami samochodowymi dotyka niejednego kierowcy. Wielu z Was zastanawia się, jakie dywaniki będą najlepsze do samochodu. Szukacie takich, które będą bezpieczne, dopasowane, a jednocześnie nie ulegną zniszczeniu po miesiącu użytkowania. Czy takie dywaniki istnieją? Zaraz po tym, jak dokładnie wyjaśnimy Wam, dlaczego gumowe dywaniki są zdecydowanie lepsze niż materiałowe, opowiemy czym czyścić gumowe dywaniki samochodowe. Czy czysta woda sprosta wyzwaniu?

Dlaczego gumowe dywaniki są najlepsze?

Od ostatnich kilku lat dywaniki gumowe wreszcie wracają do łask. Kierowcy zaczęli zauważać, że wspaniale wyglądające, ekskluzywne dywaniki welurowe zupełnie nie zdają egzaminu przy niesprzyjającej aurze. Dodatkowo nie są bezpieczne podczas prowadzenia samochodu, ponieważ nie amortyzują ślizgania się obuwia. Dywaniki gumowe to zupełnie nowa jakość – znajdziesz ją oczywiście w naszym sklepie Carstyle! Oferowane przez nas dywaniki marki Frogum przede wszystkim są w pełni bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i wykładziny. Wysokie krawędzie chronią ją przez zanieczyszczeniami, a podczas prowadzenia samochodu, specjalna struktura amortyzuje każdy ruch, czyniąc Twoją jazdę w pełni bezpieczną. Jednak ich główną zaletą jest po prostu łatwość czyszczenia. Dywaniki gumowe, w odróżnieniu od materiałowych, nie wchłaniają wilgoci i zanieczyszczeń, wręcz przeciwnie – wszystko zbierają w zakamarkach swojej innowacyjnej struktury, która została stworzona właśnie w tym celu. Dywanika gumowego nie musisz szorować, prać jak wykładzinę, a co najważniejsze – nie ulega on zniszczeniu tak szybko, jak dywanik materiałowy. Użytkowanie jednego zestawu dywaników przez kilka lat to dobra inwestycja i oszczędność pieniędzy. Ale czym czyścić gumowe dywaniki samochodowe, aby pozbyć się z nich wszelkich zanieczyszczeń?

Czym czyścić gumowe dywaniki samochodowe – RRC Car Wash Tire & Rubber pomoże! 

Jak wiadomo, dywaniki gumowe zbierają kurz, błoto i wilgoć, dlatego samo mycie nawet pod bieżącą wodą nie wystarczy. Mycie pod ciśnieniem na myjni samochodowej rozwiązuje problem, ale co w przypadku, kiedy rodzaj wykonywanej pracy lub warunki pogodowe naprawdę solidnie brudzą dywaniki? Z tymi trudniejszymi zabrudzeniami świetnie poradzi sobie Car Wash Tire & Rubber od RR Customs, który również znajdziesz w naszej ofercie. Produkt ten szybko penetruje nawet najmniejsze zakamarki, odseparowując brud od powierzchni dywanika. Dzięki temu łatwiej czyści się powierzchnię gumową, nie trzeba jej szorować, a sam proces mycia nie uszkadza dywanika. Unikalna formuła tego preparatu działa natychmiastowo, prezentując naprawdę znakomity efekt! RRC Car Wash Tire & Rubber ma odczyn zasadowy, dlatego jest w pełni bezpieczny dla czyszczonej powierzchni. Idealnie odtłuszcza gumę, przygotowując ją również pod aplikację dressingu. Aby go zastosować, wystarczy spryskać nim powierzchnię dywanika, odczekać 1-2 minuty, a potem dokładnie spłukać – bez żadnego szorowania! 

Polecamy produkty RR Customs!

Dywaniki i nie tylko! 

Jesteśmy kierowcami oraz pasjonatami auto detailingu, dlatego uwielbiamy produkty wielozadaniowe – takie jak RRC Car Wash Tire & Rubber. Oprócz dywaników, śmiało możesz nim wyczyścić także zabrudzone opony. Czyszczenie opon jest niezwykle ważne, o czym mogliście już czytać w naszych wcześniejszych wpisach. Ten produkt sprawdzi się również podczas mycia właśnie tych elementów. Właściwie można go użyć do każdej powierzchni gumowej w aucie, dlatego oszczędność pieniędzy jest w tym przypadku gwarantowana. Stosunek jakości do ceny i zastosowania – naprawdę korzystny! 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.