Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

#DETAILINGtips - usuwanie sierści

By carstyle / Blog

#DETAILINGtips - usuwanie sierści

Zwykły odkurzacz może nie poradzić sobie z sierścią na materiałowych częściach Twojego auta. Powbijane włoski nie chcą tak szybko wyjść z tapicerki, dlatego musisz użyć takiego akcesorium, które szybko wyjmie je z tkaniny. 

Szczotka z gumowym włosiem spowoduje, że wystające włoski przykleją się do gumy i jednym ruchem wysuną się z tkaniny. To doskonały sposób na usunięcie sierści z tapicerki. 

 Jeśli masz taki problem również na dywanikach bądź wykładzinie, z powodzeniem możesz zastosować do tego szczotkę z drucianym włosiem. Nie nie, to nie żaden żart – to rzeczywiście skuteczny i naprawdę bezpieczny sposób. Druciana szczotka bez żadnych problemów usunie włosie z dywaników i wykładziny. 

Nie zalecamy jednak stosowania jej na tapicerce – tam materiał jest o wiele bardziej delikatny. Na dywanikach drucianą szczotkę stosuj ostrożnie, aby nie zmechacić tkaniny. Wykonuj ruchy wymiatające i staraj się nie dotykać szczotką plastikowych dolnych części auta, tuż przy wykładzinie. Mogłyby się porysować. 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.