Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Nowa gumowa mata do bagażnika Dry Zone od Frogum – nowa jakość w przystępnej cenie!

By carstyle / Blog

Nowa gumowa mata do bagażnika Dry Zone od Frogum – nowa jakość w przystępnej cenie!

Bagażnik samochodu jest stale narażony na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Piasek, błoto, wylane płyny uzupełniające – czy da się po nich dokładnie posprzątać? To bywa naprawdę trudne, dlatego wielu kierowców decyduje się na nieocenioną pomoc w postaci maty gumowej do bagażnika. Renomowany producent dywaników, marka Frogum, oferuje nam świetny, kompatybilny model – Dry Zone. Czym może zaskoczyć nas ten absolutnie minimalistyczny i designerski produkt?

Gumowa mata do bagażnika – funkcje

Każdego dnia ułatwiamy sobie życie znakomitymi akcesoriami, które udogodniają nam wiele czynności. Takim właśnie produktem jest mata do bagażnika. Pozwala nam ona odpocząć od ciągłego odkurzania i szorowania jego wnętrza oraz skupić się na radości z jazdy. Gumowa mata do bagażnika ponadto:

  • chroni wykładzinę przed zabrudzeniami, wodą, błotem i działaniem czynników zewnętrznych;
  • zapobiega przesuwaniu się przedmiotów podczas jazdy, dzięki właściwościom antypoślizgowym;
  • jest świetnym zabezpieczeniem wykładziny przed mechaceniem i odbarwianiem poprzez działanie promieni UV;
  • jest estetycznym wykończeniem każdego bagażnika;
  • posiada wysokie krawędzie, które zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń na powierzchnię wykładziny;
  • tłumi dźwięki powodowane przewożonymi przedmiotami oraz chroni je przed uszkodzeniem.

Nowa gumowa mata do bagażnika Dry Zone

Marka Frogum jest od lat cenionym  producentem dywaników samochodowych oraz mat do bagażnika. Mata Dry Zone, nieco różni się od swojej poprzedniczki, modelu Pro Line. Jest lekka, ma przystępną cenę, ale nie ustępuje w niczym swoją skutecznością. Mata Dry Zone także jest dopasowana do konkretnego modelu auta, dzięki czemu kierowca ma pewność, że inwestuje w produkt dedykowany. Powierzchnia bagażnika jest całkowicie chroniona przed różnego rodzaju zabrudzeniami, wynikającymi z użytkowania samochodu. Produkt wykonany jest z odpornego na uszkodzenia i elastycznego tworzywa TPE, które już na etapie produkcji przechodzi szereg rygorystycznych testów, dzięki temu kierowcy otrzymują produkt premium. 

Stosunek jakości do ceny

Wytrzymałość w rozmaitych warunkach atmosferycznych, to znak rozpoznawczy mat do bagażnika marki Frogum. Od swojej poprzedniczki różni ją design, który nie przypomina już kratkowanej struktury. W tym przypadku obrys jest podobny, jednak powierzchnia ma strukturę korytkową. Te zagłębienia świetnie pochłaniają piasek, brud i wodę, dzięki czemu sama powierzchnia zawsze wygląda na zadbaną. Gumowa mata do bagażnika Dry Zone nie posiada funkcji organizera, tak jak miały to wkładki Pro Line, jednak świetnie zatrzymuje przedmioty na swoim miejscu. Jej matowa powierzchnia nadaje świetny efekt estetyczny wnętrzu, dzięki czemu całość jest bardzo przyjemna wizualnie. 

Czyszczenie i pielęgnacja

Gumowa mata do bagażnika Dry Zone jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Jej lekkość sprawia, że bardzo łatwo wyjąć ją z bagażnika, a pod wpływem wody, wszystkie zanieczyszczenia z zagłębień zostają usunięte w mgnieniu oka. Aby zachować jej znakomite właściwości, można z powodzeniem zastosować dedykowane preparaty do jej pielęgnacji. Minimalizm tej maty sprawia, że wielu kierowców wybiera właśnie ten model. Jeśli szukasz właśnie takiego produktu, który uchroni Cię od ciągłego sprzątania bagażnika, sprawdź dostępność swojego modelu w naszym sklepie internetowym i podaruj sobie prezent najlepszej jakości! 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.