Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Nowa marka w Carstyle – kosmetyki ADBL na stałe zagoszczą w naszym sklepie!

By carstyle / Blog

Nowa marka w Carstyle – kosmetyki ADBL na stałe zagoszczą w naszym sklepie!

Marka ADBL – lider wśród chemii detailingowej, już niebawem na stałe zagości w Carstyle. W ogromnym skrócie kosmetyki ADBL to precyzja, trwałość i jakość, zamknięta w designerskich opakowaniach dla prawdziwych mężczyzn! Dlaczego to marka ADBL jest naszym kolejnym wyborem i które z jej kosmetyków uzyskały największe uznanie wśród konsumentów?

Oszałamiający efekt od ADBL

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy po prostu motoryzacyjnym zapaleńcem – te kosmetyki skradną Twoje serce. Ich użycie jest bardzo intuicyjne i naprawdę sprawdzają się w wielu sytuacjach. Czyszczenie i pielęgnacja samochodu z kosmetykami ADBL to przyjemność, której nie zechcesz oddać nikomu innemu. Klienci warsztatów auto detailingowych wyjeżdżają zupełnie odmienionymi pojazdami – kosmetyki od ADBL oferują oszałamiający efekt zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Jeśli natomiast używasz ich samodzielnie w domu, poznajesz na przykładzie własnego portfela, jak korzystny jest stosunek jakości do ceny tych produktów. 

Kosmetyki ADBL do wielu rodzajów powierzchni

Kosmetyki ADBL poradzą sobie z wszelkimi powierzchniami w samochodzie – wyczyszczą, odświeżą, zakonserwują, a dodatkowo nadadzą przyjemny, świeży zapach. W zależności od tego, z jakimi zabrudzeniami masz do czynienia, możesz wybrać ADBL All Purpose Cleaner, który sprawdzi się we wszelkich powierzchniach, albo zdecydować się na któryś z preparatów o specjalnym przeznaczeniu. Różnorodne rodzaje zabrudzeń posiadają swoje dedykowane produkty, dzięki czemu wyczyścisz auto, niezależnie od pochodzenia zanieczyszczeń. Karoseria, felgi, opony, szyby, tapicerka, plastiki – dzięki kosmetykom, a także profesjonalnym akcesoriom detailingowym od ABDL, Twoje auto doświadczy zupełnie nowej jakości pielęgnacji

Kosmetyki ADBL i ich unikalne receptury przyjazne środowisku!

Innowacja to siła marki ADBL – unikalne receptury o wysokim poziomie bezpieczeństwa są przyjazne człowiekowi i środowisku, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i skuteczności. Staranność opracowywania tych produktów to ukłon w stronę nowoczesnego auto detailingu, który jest nieodzownym elementem dzisiejszej motoryzacji. 

Jakie kosmetyki ADBL cieszą się największym uznaniem?

Wśród kosmetyków ADBL są produkty szczególnie wyróżnione przez konsumentów. Największym zainteresowaniem cieszy się ADBL Vampire Liquid, który skutecznie radzi sobie z rdzą oraz innymi zanieczyszczeniami metalicznymi na wszelkich powierzchniach. Bez problemów usuwa ślady i nacieki, doprowadzając stan samochodu do dawnej świetności. Wartym uwagi i lubianym przez detailerów produktem jest ADBL QD1 - quick detailer, zawierający dużą dawkę polimerów oraz dodatek wosku syntetycznego. Doskonale usuwa kurz, odciski palców i utrwala efekt wosku. Dodatkowo nie pozostawia smug i  szybko odparowuje, a jego aplikacja, dzięki wygodnemu atomizerowi, jest banalnie prosta. 

Te kosmetyki ADBL poleca Carstyle! 

My uwielbiamy blask lakieru! Dlatego jednym z naszych ulubionych kosmetyków od marki ADBL jest Synthetic Spray Wax, wyjątkowy wosk do aplikacji na suchy lub mokry lakier. Jego skład to przede wszystkim mieszanina syntetycznych polimerów, które nadają blask i połysk powierzchni. Można go stosować jako samodzielny wosk lub aby wzmocnić efekt wcześniejszego wosku czy sealantu. Jest bardzo łatwy w aplikacji – posiada atomizer, który rozprowadza po powierzchni lakieru delikatną mgiełkę – dzięki temu wiesz, że nie nałożysz go za dużo. Powierzchnia pozostaje niezwykle gładka, a hydrofobowa i antystatyczna formuła produktu zapobiega powstawaniu odcisków palców i osiadaniu kurzu. Z kosmetykami ADBL, które już niebawem znajdziesz z naszej ofercie, pielęgnacja samochodu stanie się Twoim ulubionym hobby. 

CarStyle

Dzieląc się nasza pasją chcemy uczyć was jak dbać o swoje samochody.