Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Wnętrze samochodu

Wnętrze samochodu - Lista produktów

Wnętrze samochodu

Dbanie o wnętrze samochodu jest równie ważne, co pielęgnacja zewnętrznej powierzchni. Zanieczyszczenia tapicerki samochodowej można wyczyścić zarówno uniwersalnymi środkami APC, jak również dedykowanymi preparatami, przeznaczonymi do silnych plam i zabrudzeń. Świetnym sposobem na utrzymanie czystości tapicerki są także produkty typu prespray – w proszku oraz w płynie – które wchodzą w interakcję z odkurzaczami piorącymi. Na naprawdę silne zabrudzenia polecamy skuteczne odplamiacze, które usuną plamę, a jednocześnie pozostaną bezpieczne dla materiału.

Wnętrze samochodu w znacznym stopniu składa się z różnego rodzaju tkanin, które pochłaniają zapachy. Dlatego co jakiś czas warto wykorzystać do czyszczenia produkt typu odor eliminator. Pozwala on na usunięcie nieprzyjemnych woni, które skumulowały się w materiałowych elementach.

Wykładzina samochodowa, która każdego dnia poddawana jest zabrudzeniom i niekorzystnym warunkom atmosferycznym, co jakiś czas potrzebuje solidnego odświeżenia. Dlatego aby zadbać o jej czystość i postawić nacisk na utrzymanie jej odpowiedniego koloru, warto stosować preparat typu black dye. Doskonale utrzyma czystość wykładziny, a przy tym zachowa jej oryginalny, intensywny kolor.