Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

RR Customs

RR Customs

RR Customs 

To producent wysokiej klasy kosmetyków do pielęgnacji aut. Swoją siłę czerpie z wieloletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Przez wiele lat firma koncentrowała się na działaniach związanych z autodetailingiem, carwrappingiem i budową customowych pojazdów. Z biegiem lat zainteresowania motoryzacją nie zmieniły się, jednak firma zaczęła w dużej mierze koncentrować się na tworzeniu kosmetyków i akcesoriów samochodowych. 

RR Customs - Lista produktów

RR Customs - sklep z kosmetykami

Obecnie jest jednym z najbardziej cenionych liderów na rynku, a złożoność oferty zaskakuje nawet najbardziej wymagających miłośników czterech kółek.

W kosmetykach RR Customs można upatrywać wszystkie cechy najlepszych produktów: jakość, skuteczność, precyzję. Najnowocześniejsze formuły tych sprawiają, że kosmetyki poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Kategoryzacja tych produktów zwraca szczególną uwagę, ponieważ producent pozwala dopasować produkt do własnych umiejętności, jeśli chodzi o pielęgnację samochodu.

Większość produkcji zarówno akcesoriów, jak i kosmetyków samochodowych marki RR Customs odbywa się w Polsce. Własne laboratorium chemiczne pozwala każdego dnia tworzyć innowacyjne rozwiązania dla aut klientów, już na wyciągnięcie ręki. Dystrybucja opiewa już na ponad 30 krajów, ale RR Customs nie zamierza na tym poprzestać. Już planuje podbój kolejnych rynków, również tych poza Europą.