Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Zestawy

Zestawy - Lista produktów

Zestaw do auto detailingu

Na polskim rynku znajdziemy wiele różnych producentów i marek, które decydują się na stworzenie swoich produktów do pielęgnacji samochodu. Dzięki temu każdy fan motoryzacji znajdzie preparat, który spełni wszystkie jego wymagania. Auto detiling to jednak szereg różnych zabiegów czyszczących i pielęgnujących, który wymaga zastosowania nie tylko wielu środków czyszczących, ale także profesjonalnych akcesoriów. Właśnie dlatego producenci wychodzą nam naprzeciw, tworząc kompleksowe zestawy do auto detailingu, które ułatwią przywrócenie pojazdu do stanu jak z salonu samochodowego.

Zestawy do auto detailingu różnią się nie tylko producentami, ale również zawartością i ich zaawansowaniem. Na rynku znajdziemy propozycje, które zawierają kilka podstawowych produktów lub takie gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne akcesoria. Warto jednak wybrać taki zestaw do auto detilingu, który idealnie spełni nasze oczekiwania.

Podstawowy zestaw do detailingu

Bardzo podstawowe zestawy do detailingu samochodowego znajdziemy między innymi w ofercie renomowanego polskiego producenta Shiny Garage. W jego ofercie znajduje się limitowany zestaw do detailingu o zapachu whisky i rumu, w skład którego wchodzą jedynie preparaty do lakieru oraz wnętrza. Innym przykładem podstawowego zestawu do detailingu będzie propozycja od RR CUSTOMS, czyli zestaw detalingowy RR. W jego skład wchodzą  preparaty do czyszczenia plastików na zewnątrz i wewnątrz oraz niezbędne akcesoria. Dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z woskowaniem samochodu producent ADBL przygotował podstawowy zestaw detailingowy WAX ONE, w skład którego wchodzi wosk, ręcznik i aplikator.

Takie podstawowe zestawy detailingowe to doskonały sposób, aby za niewielką cenę przetestować produkty danego producenta i sprawdzić czy ich skład oraz sposób użycia nam odpowiada.

Zaawanasowany zestaw do auto detailingu

Dla osób, które szukają zaawansowanych zestawów do auto detailingu, producenci na polskim rynku przygotowali zdecydowanie większą ofertę, która dodatkowo cechuje się zwykle rewelacyjną ceną! Zakup zaawansowanego zestawu do auto detilingu gwarantuje nam niższą cenę, ponieważ marki doceniają fakt, że klienci decydują się wyłącznie na ich produkty. Takie kompleksowe zestawy do detailingu znajdziemy np. w ofercie RR CUSTOMS, który przygotował zestaw detalingowy do czyszczenia samochodu. W skład tego zaawanasowanego zestawu do auto deialingu wchodzi w sumie 6 pełnowymiarowych produktów oraz 5 akcesoriów.

Zaawansowane zestawy do auto detailingu to idealny pomysł na start, jeśli nie posiadamy jeszcze żadnych produktów do pielęgnacji i czyszczenia samochodu. Producent ADBL stworzył duży i kompletny zestaw kosmetyków do auto detailingu. Ten zaawansowany zestaw do auto detailingu zawiera aż 8 kosmetyków o pojemności 1l, jeden kosmetyk 500 ml oraz 6 wielorazowych, bezszwowych ręczników z mikrofibry.

Producenci zestawów do auto detailingu

W sklepie internetowym CarStyle znajduje się wielu profesjonalnych producentów kosmetyków samochodowych, którzy w swojej ofercie posiadają zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane zestawy do auto detailingu. Aktualnie tworzenie takich kompletnych boxów jest bardzo popularne, ponieważ klienci mają okazję przetestować różne produkty danego producenta. Zestawy do auto detailingu znajdziecie w ofercie takich marek jak: Shiny Garage, ADBL, RR CUSTOMS, HOUSE OF WAX, Tenzi czy Work Stuff. Zapraszamy do kontaktu w przypadku problemu z wyborem konkretnego producenta – nasza obsługa klienta, chętnie doradzi w tej kwestii i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Produkty z zestawów do detailingu

Zestawy do detailingu samochodowego znacząco się od siebie różnią. Znajdziemy takie, które skupiają się na pielęgnacji karoserii, wnętrza, felg lub samym wosku. Każdy producent w zestawach do auto detailingu umieszcza produkty, które najlepiej sprawdzą się w określonej sytuacji. Znajdziemy również kompleksowe zestawy, które doskonale sprawdzą się jako pakiet na start.

Podstawowe zestawy do detailingu zwykle zawierają od 2 do 4 pełnowartościowych preparatów oraz 2-3 aplikatory, które są niezbędne do ich użycia. W przypadku bardziej zaawanasowanych zestawów do auto detailingu nie ma ograniczeń. Producenci umieszczają w nich kompleksowo wszystkie produkty niezbędne do pielęgnacji samochodu lub tworzą konkretne rodzaje, skupiające się na oczyszczeniu danego elementu pojazdu.

Zestaw do detailingu

Czy warto zainwestować w zestaw do detailingu? Zdecydowanie tak! Przede wszystkim decydując się na zakup całego pakietu od konkretnego producenta zyskujemy naprawdę atrakcyjną cenę, która jest zdecydowanie niższa niż w momencie, kiedy mielibyście kupować wszystkie produkty osobno. Dodatkowo zakup zestawu do detailingu gwarantuje nam, że poszczególne środki będą ze sobą współpracowały i spokojnie możemy ich używać równocześnie. Wybranie zestawu do detailingu od jednego producenta, daje nam też kompleksowy pakiet kosmetyków samochodowych, który pozwoli na wyeliminowanie problemów lub profesjonalną pielęgnację pojazdu, bez tracenia czasu na kompletowanie wszystkiego osobno.