Dywaniki Samochodowe i Kosmetyki

Twój koszyk

Shiny Garage

Shiny Garage

Shiny Garage 


Produkty marki Shiny Garage to połączenie świetnej jakości i przystępnych cen. Polski producent pożądanych w całej Europie produktów do auto detailingu zyskał już uznanie większości pasjonatów motoryzacji. To z pasji powstała ta marka, która na co dzień dzieli się z klientami swoim doświadczeniem w pielęgnacji i czyszczeniu aut. W kompleksowej i niezwykle dopracowanej ofercie marki Shiny Garage nie zabraknie więc szamponów, pian aktywnych, quick detailerów, wosków, preparatów do zabezpieczania plastików wewnętrznych oraz zewnętrznych, preparatów do czyszczenia i zabezpieczania elementów gumowych, prania tapicerki, a nawet odświeżaczy powietrza. 

Shiny Garage - Lista produktów

Shiny Garage - sklep z kosmetykami

Zaskakujące i jakże przyjemne kombinacje zapachów np morning dew - zapach rosy, gumy balonowej, truskawek, mandarynek, kawy czy coli, dostarczają klientom niezwykłych wrażeń.

Produkty tej marki doceniane są nie tylko przez miłośników motoryzacji, ale także profesjonalistów, którzy na co dzień korzystają z nich w swojej pracy, dostarczając tym samym usługi na najwyższym poziomie. Pielęgnacja i ochrona aut, dzięki produktom Shiny Garage, to niezawodność w każdym calu. Potwierdzeniem jest około 30 imprez motoryzacyjnych, w których marka uczestniczy w ciągu roku.

Godnym uwagi jest fakt, że marka Shiny Garage wykorzystuje w swojej produkcji surowce najwyższej jakości, dlatego receptury produktów są znamienite i doceniane w całej Europie. Szata graficzna produktów to estetyka i kunszt minimalizmu – nic dziwnego, że marka zdobyła pokaźną rzeszę zwolenników.